У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Торопилівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Торопилівка:

Актуальний розклад електричок по станції Торопилівка містить всього 1 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Торопилівка з такими станціями і населеними пунктами як Ворожба-Пас.. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 17 г 28 хв до пункту призначення Ворожба-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти 52 Км, Головашівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Торопилівка відправляються або прибувають днем - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Смородине - Ворожба-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Торопилівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6011 Смородине Ворожба 17.27 1 хв  17.28 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Торопилівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Торопилівка