У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Товкачівський
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Товкачівський:

Актуальний розклад електричок по станції Товкачівський містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Товкачівський з такими станціями і населеними пунктами як Коростень, Бережесть. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 09 хв до пункту призначення Бережесть. Найближчі станції та зупинні пункти Бережесть, Овруч. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Товкачівський відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Коростень - Бережесть, Бережесть - Коростень. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Товкачівський відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6451 Бережесть Коростень 05.35 1 хв  05.36 Курсує щоденно - переглянути
6450 Коростень Бережесть 11.12 1 хв  11.13 Курсує щоденно - переглянути
6453 Бережесть Коростень 15.59 1 хв  16.00 Курсує щоденно - переглянути
6452 Коростень Бережесть 22.08 1 хв  22.09 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Товкачівський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Товкачівський