У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Турійськ
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Турійськ:

Актуальний розклад електричок по станції Турійськ містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Турійськ з такими станціями і населеними пунктами як Ковель, Червоноград. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 18 г 30 хв до пункту призначення Червоноград. Найближчі станції та зупинні пункти Обенижі, Ружин. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Турійськ відправляються або прибувають днем - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ковель - Червоноград. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Турійськ відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Турійськ - Київ від 217.55 грн.

  • Турійськ - Львів від 170.19 грн.

  • Турійськ - Ковель від 17.99 грн. (23.1 км)

  • Турійськ - Ім. Тараса Шевченка від 357.43 грн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6302-6301 Червоноград Ковель 09.48 1 хв  09.49 Курсує щоденно - переглянути
6305-6306 Ковель Червоноград 18.29 1 хв  18.30 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Турійськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Турійськ