У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Устилуг
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Устилуг:

Актуальний розклад електричок по станції Устилуг містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Устилуг з такими станціями і населеними пунктами як Ковель, Червоноград. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 46 хв до пункту призначення Червоноград. Найближчі станції та зупинні пункти 27 Км, П'ятидні. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Устилуг відправляються або прибувають ввечері - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ковель - Червоноград. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Устилуг відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6302-6301 Червоноград Ковель 07.21 1 хв  07.22 Курсує щоденно - переглянути
6305-6306 Ковель Червоноград 19.45 1 хв  19.46 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Устилуг можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Устилуг