У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Узруй
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Узруй:

Актуальний розклад електричок по станції Узруй містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Узруй з такими станціями і населеними пунктами як Семенівка, Терещенська. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 15 г 14 хв до пункту призначення Терещенська. Найближчі станції та зупинні пункти Пост 66 Км(З.П.), Угли-Завод. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Узруй відправляються або прибувають днем - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Семенівка - Терещенська. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Узруй відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6703 Терещенська Семенівка 12.13 1 хв  12.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
6704 Семенівка Терещенська 15.13 1 хв  15.14 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Узруй можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Узруй