У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Васильків-2
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Васильків-2:

Актуальний розклад електричок по станції Васильків-2 містить всього 6 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Васильків-2 з такими станціями і населеними пунктами як Київ-Пас.. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 18 г 44 хв до пункту призначення Київ-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти Черкес. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Васильків-2 відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Київ-Пас. - Васильків-2, Васильків-2 - Київ-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Васильків-2 відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6042 Васильків Київ 06.09 Курсує щоденно - переглянути
6043 Київ Васильків 08.30 Курсує щоденно - переглянути
6044 Васильків Київ 08.40 Курсує щоденно - переглянути
6049 Київ Васильків 18.26 Курсує щоденно - переглянути
6050 Васильків Київ 18.44 Курсує щоденно - переглянути
6051 Київ Васильків 20.50 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Васильків-2 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Васильків-2

У населеному пункті Васильків є й інші вокзали:

показати всі вокзали по станції Васильків