У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Васильків-2
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Васильків-2:

Актуальний розклад електричок по станції Васильків-2 містить всього 10 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Васильків-2 з такими станціями і населеними пунктами як Київ-Пас.. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 18 г 55 хв до пункту призначення Київ-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти Черкес. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Васильків-2 відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Васильків-2 - Київ-Пас., Київ-Пас. - Васильків-2. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Васильків-2 відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Васильків-2 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Васильків-2