У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Васильків-2 - Київ
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Васильків-2 - Київ:

Поточний розклад електричок Васильків-2 - Київ включає 7 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 21 г 20 хв зі станції Васильків-2 і прибуває на станцію Київ о 22 г 17 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6048 сполученням Васильків-2 - Київ-Пас., в цьому випадку поїздка займе 1 г 4 хв. Між станціями Васильків-2 і Київ цей електропоїзд проїжджає 6 зупинок. Серед них Черкес(11.54), Глеваха(12.11), Тарасівка(12.25), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Васильків-2 - Київ, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Васильків-2 Київ ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Васильків-2 - Київ можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Васильків-2 -Київ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Васильків-2 — Київ

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Київ — Васильків-2