У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Велико-Анадоль
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Велико-Анадоль:

Актуальний розклад електричок по станції Велико-Анадоль містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Велико-Анадоль з такими станціями і населеними пунктами як Південнодонбаська, Маріуполь. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 16 хв до пункту призначення Маріуполь. Найближчі станції та зупинні пункти Волноваха, Південнодонбаська. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Велико-Анадоль відправляються або прибувають ввечері - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Маріуполь - Південнодонбаська, Південнодонбаська - Маріуполь. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Велико-Анадоль відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6162 Маріуполь Південнодонбаська 07.39 1 хв  07.40 Курсує щоденно - переглянути
6105 Південнодонбаська Маріуполь 08.16 1 хв  08.17 Курсує щоденно - переглянути
6108 Маріуполь Південнодонбаська 19.39 1 хв  19.40 Курсує щоденно - переглянути
6181 Південнодонбаська Маріуполь 20.15 1 хв  20.16 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Велико-Анадоль можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Велико-Анадоль