У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Маріуполь
розклад поїздів та електричок

Поїзди, вокзали і розклад Маріуполя

Міжнародний розклад поїздів Маріуполь

Міський вокзал - кінцева станція маріупольської гілки Донецької залізниці, великий порт і промисловий центр на Азовському узбережжі України. Розклад поїздів Маріуполя включає в себе всього п'ять маршрутів далекого прямування, два з яких є міжнародними. Щоденного курсування міжнародних рейсів по станції міста не здійснюється. По непарних днях в рейс виходить склад Маріуполь - Москва. По парних днях(зі змінами за вказівкою) курсує рейс Маріуполь - Барановичі(Білорусь). Час подорожі до столиці Росії складе 24 години, до Барановичів - 32 години в дорозі.

Поїзди далекого прямування

З залізничного вокзалу Маріуполь щодня можна дістатися на поїзді до Києва, Харкова та Львова. Заявлений час у дорозі поїздів наступний: до Києва - 16 годин, до Харкова - 10 годин, до Львова - 27 годин. В даний час у зв'язку з веденням бойових дій на сході України час руху складів в дорозі може збільшуватися на 5-14 годин. Деякі поїзди, що прямують через територію невизнаної Донецької Народної Республіки (харківський рейс), можуть бути скасовані. В даний час більшість рейсів харківського напрямку йдуть в об'їзд території самопроголошеної держави.

Інформація про розклад поїздів та електричок по станції Маріуполь:

Розклад поїздів і електричок по станції Маріуполь на сьогоднішній день включає в себе 16 поїздів далекого прямування, приміських поїздів і електричок (в тому числі дизелів ) - 10, 0 з них проходять і 26 - починають або закінчують свій шлях в цьому населеному пункті. Найбільше поїздів прибуває вранці. Перший, згідно розкладом, відправляється в 05 г 25 хв у напрямку до станції Південнодонбаська, а останній прибуває в 22 г 33 хв. Середній час зупинки на платформі становить 0 г 0 хв.
Деякі потяги, що проходять через станцію Маріуполь курсують не кожен день.
Розклад поїздів і електричок по станції Маріуполь, представлене на даній сторінці враховує сезонні зміни, тобто завжди доступні зимовий і літній варіант розкладу руху.
Квитки на поїзди та електрички на станції Маріуполь можна придбати онлайн або в касі.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по станції Маріуполь можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Маріуполь

По станції Маріуполь курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди по станції Маріуполь Показати тільки електрички по станції Маріуполь