У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Великий Луг
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Великий Луг:

Актуальний розклад електричок по станції Великий Луг містить всього 5 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Великий Луг з такими станціями і населеними пунктами як Житомир, Новоград-Волинський-1. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 53 хв до пункту призначення Новоград-Волинський-1. Найближчі станції та зупинні пункти Ходорівка, Курне. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Великий Луг відправляються або прибувають ввечері - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Новоград-Волинський-1 - Житомир, Житомир - Новоград-Волинський-1. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Великий Луг відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6412 Новоград-Волинський Житомир 05.47 1 хв  05.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
6411 Житомир Новоград-Волинський 11.25 1 хв  11.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
6413 Житомир Новоград-Волинський 19.08 1 хв  19.09 Курсує по особливому графіку - переглянути
6414 Новоград-Волинський Житомир 19.30 1 хв  19.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
6415 Житомир Новоград-Волинський 19.52 1 хв  19.53 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Великий Луг можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Великий Луг