У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Волиця
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Волиця:

Актуальний розклад електричок по станції Волиця містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Волиця з такими станціями і населеними пунктами як Житомир, Київ-Пас., Фастів-1. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 04 хв до пункту призначення Фастів-1. Найближчі станції та зупинні пункти Скригалівка, Ставище. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Волиця відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Фастів-1 - Житомир, Житомир - Київ-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Волиця відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6491 Фастів Житомир 05.27 1 хв  05.28 Курсує щоденно - переглянути
7034 Житомир Київ 09.25 1 хв  09.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
7035 Київ Житомир 18.25 1 хв  18.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
6492 Житомир Фастів 22.03 1 хв  22.04 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Волиця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Волиця