У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Волиця
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Волиця:

Актуальний розклад електричок по станції Волиця містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Волиця з такими станціями і населеними пунктами як Житомир, Київ-Пас., Фастів-1. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 10 хв до пункту призначення Фастів-1. Найближчі станції та зупинні пункти Скригалівка, Ставище. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Волиця відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Фастів-1 - Житомир, Житомир - Київ-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Волиця відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
7033 Фастів Житомир 05.36 1 хв  05.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
7034* Житомир Київ 09.21 1 хв  09.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
6491 Київ Житомир 17.37 1 хв  17.38 Курсує щоденно - переглянути
6494 Житомир Фастів 21.09 1 хв  21.10 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Волиця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Волиця