У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Вилок
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Вилок:

Актуальний розклад електричок по станції Вилок містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Вилок з такими станціями і населеними пунктами як Батьово, Королеве. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 34 хв до пункту призначення Королеве. Найближчі станції та зупинні пункти Нове Село, Четове. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Вилок відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Королеве - Батьово, Батьово - Королеве. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Вилок відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6577 Королеве Батьово 04.05 2 хв  04.07 Курсує щоденно - переглянути
6578 Батьово Королеве 11.33 1 хв  11.34 Курсує щоденно - переглянути
6581 Королеве Батьово 15.40 1 хв  15.41 Курсує щоденно - переглянути
6582-6581 Батьово Королеве 20.33 1 хв  20.34 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Вилок можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Вилок