У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Яблучне
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Яблучне:

Актуальний розклад електричок по станції Яблучне містить всього 5 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Яблучне з такими станціями і населеними пунктами як Харків-Пас., Люботин, Суми, Мерчик, Смородине. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 34 хв до пункту призначення Смородине. Найближчі станції та зупинні пункти Кириківка, Спицин. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Яблучне відправляються або прибувають вранці - 3 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Смородине - Харків-Пас., Смородине - Люботин, Люботин - Суми. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Яблучне відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6266* Смородине Харків 04.12 1 хв  04.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
6266* Смородине Люботин 04.12 1 хв  04.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
6267* Люботин Суми 11.30 1 хв  11.31 Курсує щоденно - переглянути
6268* Суми Мерчик 16.27 1 хв  16.28 Курсує щоденно - переглянути
6265 Мерчик Смородине 20.33 1 хв  20.34 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Яблучне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Яблучне