У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ярмолинці
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Ярмолинці:

Актуальний розклад електричок по станції Ярмолинці містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Ярмолинці з такими станціями і населеними пунктами як Хмельницький, Ларга, Гречани. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 15 г 54 хв до пункту призначення Гречани. Найближчі станції та зупинні пункти Савинці, Шевченка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Ярмолинці відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ларга - Гречани, Хмельницький - Ларга. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Ярмолинці відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Ярмолинці - Київ від 140.75 грн.

  • Ярмолинці - Львів від 204.72 грн.

  • Ярмолинці - Хмельницький від 20.00 грн. (46.1 км)

  • Ярмолинці - Мукачево від 375.23 грн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6382* Ларга Хмельницький 08.49 1 хв  08.50 Курсує щоденно - переглянути
6383 Хмельницький Ларга 09.59 1 хв  10.00 Курсує щоденно - переглянути
6385 Хмельницький Ларга 15.01 1 хв  15.02 Курсує щоденно - переглянути
6384 Ларга Гречани 15.53 1 хв  15.54 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Ярмолинці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Ярмолинці