У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Яроповичі
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Яроповичі:

Актуальний розклад електричок по станції Яроповичі містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Яроповичі з такими станціями і населеними пунктами як Житомир, Київ-Пас., Фастів-1. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 21 хв до пункту призначення Фастів-1. Найближчі станції та зупинні пункти Лотос, 62 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Яроповичі відправляються або прибувають ввечері - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Житомир - Фастів-1, Київ-Пас. - Житомир. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Яроповичі відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6491 Фастів Житомир 06.10 1 хв  06.11 Курсує щоденно - переглянути
7034 Житомир Київ 08.43 1 хв  08.44 Курсує щоденно - переглянути
7035 Київ Житомир 19.02 1 хв  19.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
6492 Житомир Фастів 21.20 1 хв  21.21 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Яроповичі можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Яроповичі