У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Яроповичі
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Яроповичі:

Актуальний розклад електричок по станції Яроповичі містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Яроповичі з такими станціями і населеними пунктами як Київ-Пас., Житомир. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 20 хв до пункту призначення Житомир. Найближчі станції та зупинні пункти 62 Км, Лотос. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Яроповичі відправляються або прибувають ввечері - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Київ-Пас. - Житомир. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Яроповичі відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
7034 Житомир Київ 06.10 1 хв  06.11 Курсує щоденно - переглянути
7037 Київ Житомир 21.19 1 хв  21.20 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Яроповичі можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Яроповичі