У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Яротівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Яротівка:

Актуальний розклад електричок по станції Яротівка містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Яротівка з такими станціями і населеними пунктами як Харків-Пас., Рогозянка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 44 хв до пункту призначення Харків-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти Чепелине, Пересічна. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Яротівка відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Рогозянка - Харків-Пас., Харків-Пас. - Рогозянка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Яротівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6173 Рогозянка Харків 06.30 1 хв  06.31 Курсує щоденно - переглянути
6173-6174 Харків Рогозянка 10.03 1 хв  10.04 Курсує щоденно - переглянути
6175-6176 Харків Рогозянка 18.43 1 хв  18.44 Курсує щоденно - переглянути
6175 Рогозянка Харків 19.43 1 хв  19.44 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Яротівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Яротівка