У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Юлянівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Юлянівка:

Актуальний розклад електричок по станції Юлянівка містить всього 5 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Юлянівка з такими станціями і населеними пунктами як Житомир, Новоград-Волинський-1. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 06 хв до пункту призначення Житомир. Найближчі станції та зупинні пункти Бабичівський, Колодіївка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Юлянівка відправляються або прибувають ввечері - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Житомир - Новоград-Волинський-1, Новоград-Волинський-1 - Житомир. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Юлянівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6412 Новоград-Волинський Житомир 06.22 1 хв  06.23 Курсує щоденно - переглянути
6411 Житомир Новоград-Волинський 10.51 1 хв  10.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
6413 Житомир Новоград-Волинський 18.33 1 хв  18.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
6415 Житомир Новоград-Волинський 19.13 1 хв  19.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
6414 Новоград-Волинський Житомир 20.05 1 хв  20.06 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Юлянівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Юлянівка