У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Зарічанка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Зарічанка:

Актуальний розклад електричок по станції Зарічанка містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Зарічанка з такими станціями і населеними пунктами як Харків-Пас., Золочів. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 18 г 31 хв до пункту призначення Золочів. Найближчі станції та зупинні пункти Шпаківка, Подвірки. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Зарічанка відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Харків-Пас. - Золочів, Золочів - Харків-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Зарічанка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6173 Золочів Харків 06.59 1 хв  07.00 Курсує щоденно - переглянути
6173-6174 Харків Золочів 09.32 1 хв  09.33 Курсує щоденно - переглянути
6177 Золочів Харків 11.49 1 хв  11.50 Курсує щоденно - переглянути
6175-6176 Харків Золочів 18.30 1 хв  18.31 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Зарічанка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Зарічанка