У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 105 Київ — Одеса


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд Київ - Одеса номер 105 відправляється зі станції Київ-Пас. о 21.15 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 08.29 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 11 г 14 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 10 г 44 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 30 хв. Маршрут поїзда 105 Київ - Одеса пролягає по таким станціям як Козятин-1, Вінниця, Жмеринка-Пас., Вапнярка, Крижопіль, Кодима, Подільськ-Жм., Роздільна-1.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 21.15
Козятин-1 00.02 2 хв  00.04 2 г  47 хв 
Вінниця 01.03 3 хв  01.06 3 г  48 хв 
Жмеринка-Пас. 01.50 2 хв  01.52 4 г  35 хв 
Вапнярка 03.03 2 хв  03.05 5 г  48 хв 
Крижопіль 03.25 2 хв  03.27 6 г  10 хв 
Кодима 04.03 2 хв  04.05 6 г  48 хв 
Подільськ-Жм. 05.02 15 хв  05.17 7 г  47 хв 
Роздільна-1 07.07 2 хв  07.09 9 г  52 хв 
Одеса-Головна 08.29 11 г  14 хв 

У розкладі поїзда 105 Київ-Пас. — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Листопад 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930