У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 105 Київ — Одеса


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд Київ - Одеса номер 105 відправляється зі станції Київ-Пас. о 21.17 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 06.15 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 8 г 58 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 8 г 40 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 18 хв. Маршрут поїзда 105 Київ - Одеса пролягає по таким станціям як Козятин-1, Вінниця, Жмеринка-Пас., Вапнярка, Крижопіль, Рудниця, Кодима, Подільськ-Жм., Роздільна-1.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 21.17
Козятин-1 23.24 2 хв  23.26 2 г  7 хв 
Вінниця 00.15 2 хв  00.17 2 г  58 хв 
Жмеринка-Пас. 00.55 2 хв  00.57 3 г  38 хв 
Вапнярка 01.55 2 хв  01.57 4 г  38 хв 
Крижопіль 02.17 2 хв  02.19 5 г 
Рудниця 02.31 2 хв  02.33 5 г  14 хв 
Кодима 02.52 2 хв  02.54 5 г  35 хв 
Подільськ-Жм. 03.45 2 хв  03.47 6 г  28 хв 
Роздільна-1 05.15 2 хв  05.17 7 г  58 хв 
Одеса-Головна 06.15 8 г  58 хв 

У розкладі поїзда 105 Київ-Пас. — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728