У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Київ - Одеса
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Київ - Одеса:

Розклад поїздів Київ Одеса на поточний момент містить 6 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 10 г 51 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 9. Потяги, що курсують за напрямком Київ Одеса найчастіше зупиняються на станціях Вінниця, Козятин-1, Жмеринка-Пас., Фастів-1, Журавлівка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 01.24, 02.21, 09.28 зі станції Київ-Пас., в кінцевий же пункт Одеса-Головна прибувають вони відповідно о 11.35, 12.16, 19.50 за місцевим часом. Середня кількість призначених складів у розкладі Київ Одеса говорить про те, що цей напрямок не є дуже важливим, але в той же час постійний пасажиропотік змушує підтримувати залізничне сполучення на такому рівні як зараз. Розклад поїздів Київ - Одеса складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, вранці, днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Київ - Одеса можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Київ -Одеса можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Київ — Одеса

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Одеса — Київ