У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Київ - Одеса
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Київ - Одеса:

Розклад поїздів Київ Одеса на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 12 г 8 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 20. Потяги, що курсують за напрямком Київ Одеса найчастіше зупиняються на станціях Подільськ-Жм., Дарниця, Капустине, Обхідна, Балта, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 17.28, 21.02 зі станції Київ-Пас., в кінцевий же пункт Одеса-Головна прибувають вони відповідно о 08.34, 06.13 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Київ Одеса є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Київ - Одеса складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Київ - Одеса можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Київ – Одеса залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Київ - Одеса можна від 213.89 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
148 Київ Одеса 17.28
Київ-Пас.
08.34
Одеса-Головна
15 г 6 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
105
ЧОРНОМОРЕЦЬ
Київ Одеса 21.02
Київ-Пас.
06.13
Одеса-Головна
9 г 11 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Київ -Одеса можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Київ — Одеса

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Одеса — Київ