У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Київ - Одеса
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Київ - Одеса:

Розклад поїздів Київ Одеса на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 8 г 58 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 9. Потяги, що курсують за напрямком Київ Одеса найчастіше зупиняються на станціях Козятин-1, Вінниця, Жмеринка-Пас., Вапнярка, Крижопіль, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 21.17 зі станції Київ-Пас., в кінцевий же пункт Одеса-Головна прибувають вони відповідно о 06.15 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Київ Одеса є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Київ - Одеса складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Київ - Одеса можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
105 Київ Одеса 21.17
Київ-Пас.
06.15
Одеса-Головна
8 г 58 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Київ -Одеса можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Київ — Одеса

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Одеса — Київ