У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 106 Одеса — Київ


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд Одеса - Київ номер 106 відправляється зі станції Одеса-Головна о 21.01 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 07.41 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 10 г 40 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 10 г 8 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 32 хв. Маршрут поїзда 106 Одеса - Київ пролягає по таким станціям як Роздільна-1, Подільськ-Жм., Кодима, Крижопіль, Вапнярка, Жмеринка-Пас., Вінниця, Козятин-1.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 21.01
Роздільна-1 22.07 2 хв  22.09 1 г  6 хв 
Подільськ-Жм. 23.53 15 хв  00.08 2 г  52 хв 
Кодима 01.01 2 хв  01.03 4 г 
Крижопіль 01.39 2 хв  01.41 4 г  38 хв 
Вапнярка 02.02 2 хв  02.04 5 г  1 хв 
Жмеринка-Пас. 03.15 2 хв  03.17 6 г  14 хв 
Вінниця 04.01 5 хв  04.06 7 г 
Козятин-1 05.02 2 хв  05.04 8 г  1 хв 
Київ-Пас. 07.41 10 г  40 хв 

У розкладі поїзда 106 Одеса-Головна — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930