У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 106 Одеса — Київ


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд Одеса - Київ номер 106 відправляється зі станції Одеса-Головна о 21.32 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 06.54 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 9 г 22 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 9 г 4 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 18 хв. Маршрут поїзда 106 Одеса - Київ пролягає по таким станціям як Роздільна-1, Подільськ-Жм., Кодима, Рудниця, Крижопіль, Вапнярка, Жмеринка-Пас., Вінниця, Козятин-1.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 21.32
Роздільна-1 22.38 2 хв  22.40 1 г  6 хв 
Подільськ-Жм. 00.08 2 хв  00.10 2 г  36 хв 
Кодима 01.02 2 хв  01.04 3 г  30 хв 
Рудниця 01.25 2 хв  01.27 3 г  53 хв 
Крижопіль 01.41 2 хв  01.43 4 г  9 хв 
Вапнярка 01.59 2 хв  02.01 4 г  27 хв 
Жмеринка-Пас. 03.02 2 хв  03.04 5 г  30 хв 
Вінниця 03.42 2 хв  03.44 6 г  10 хв 
Козятин-1 04.34 2 хв  04.36 7 г  2 хв 
Київ-Пас. 06.54 9 г  22 хв 

У розкладі поїзда 106 Одеса-Головна — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728