У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Одеса - Київ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Одеса - Київ:

Розклад поїздів Одеса Київ на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 9 г 12 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 9. Потяги, що курсують за напрямком Одеса Київ найчастіше зупиняються на станціях Роздільна-1, Подільськ-Жм., Кодима, Рудниця, Крижопіль, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 21.32 зі станції Одеса-Головна, в кінцевий же пункт Київ-Пас. прибувають вони відповідно о 06.44 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Одеса Київ є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Одеса - Київ складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Одеса - Київ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
106 Одеса Київ 21.32
Одеса-Головна
06.44
Київ-Пас.
9 г 12 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Одеса -Київ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Одеса — Київ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Київ — Одеса