У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Одеса - Київ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Одеса - Київ:

Розклад поїздів Одеса Київ на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 12 г 27 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 19. Потяги, що курсують за напрямком Одеса Київ найчастіше зупиняються на станціях Роздільна-1, Капітанівка, Бориспіль, Гребінка, Драбове-Барятинське, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 17.23, 21.30 зі станції Одеса-Головна, в кінцевий же пункт Київ-Пас. прибувають вони відповідно о 09.03, 06.45 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Одеса Київ є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Одеса - Київ складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Одеса - Київ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Одеса – Київ залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Одеса - Київ можна від 284.04 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
148 Одеса Київ 17.23
Одеса-Головна
09.03
Київ-Пас.
15 г 40 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
106
ЧОРНОМОРЕЦЬ
Одеса Київ 21.30
Одеса-Головна
06.45
Київ-Пас.
9 г 15 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Одеса -Київ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Одеса — Київ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Київ — Одеса