З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Одеса - Київ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Одеса - Київ:

Розклад поїздів Одеса Київ на поточний момент містить 9 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 10 г 0 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 13. Потяги, що курсують за напрямком Одеса Київ найчастіше зупиняються на станціях Подільськ-Жм., Роздільна-1, Кодима, Слобідка, Рудниця, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 00.51, 05.40 зі станції Одеса-Головна, в кінцевий же пункт Київ-Пас. прибувають вони відповідно о 10.52, 12.46 за місцевим часом. Велика кількість складів в розкладі Одеса Київ свідчить про те, що даний напрямок користується попитом серед пасажирів. Розклад поїздів Одеса - Київ складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, вранці, днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Одеса - Київ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Одеса -Київ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Одеса — Київ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Київ — Одеса