У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 110 Львів — Херсон


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Львів - Херсон номер 110 відправляється зі станції Львів о 16.12 і прибуває на станцію Херсон о 13.27 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 21 г 15 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 18 г 32 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 43 хв. Маршрут поїзда 110 Львів - Херсон пролягає по таким станціям як Злочів, Підволочиськ, Хмельницький, Жмеринка-Пас., Козятин-1, Миронівка, Фундукліївка, Долинська, Новий Буг, Явкине.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 16.12
Підзамче 16.24 2 хв  16.26 12 хв 
Злочів 17.21 2 хв  17.23 1 г  9 хв 
Тернопіль-Пас. 18.20 5 хв  18.25 2 г  8 хв 
Підволочиськ 19.14 2 хв  19.16 3 г  2 хв 
Волочиськ 19.26 2 хв  19.28 3 г  14 хв 
Хмельницький 20.22 5 хв  20.27 4 г  10 хв 
Деражня 20.56 2 хв  20.58 4 г  44 хв 
Жмеринка-Пас. 22.04 20 хв  22.24 5 г  52 хв 
Вінниця 23.05 5 хв  23.10 6 г  53 хв 
Козятин-1 00.01 2 хв  00.03 7 г  49 хв 
Біла Церква 01.45 2 хв  01.47 9 г  33 хв 
Миронівка 02.44 2 хв  02.46 10 г  32 хв 
Ім. Тараса Шевченка 04.25 18 хв  04.43 12 г  13 хв 
Фундукліївка 05.27 2 хв  05.29 13 г  15 хв 
Чорноліська 06.00 2 хв  06.02 13 г  48 хв 
Долинська 07.44 35 хв  08.19 15 г  32 хв 
Казанка 08.49 2 хв  08.51 16 г  37 хв 
Новий Буг 09.18 2 хв  09.20 17 г  6 хв 
Новополтавка 09.39 2 хв  09.41 17 г  27 хв 
Явкине 10.04 2 хв  10.06 17 г  52 хв 
Миколаїв-Пас. 11.00 47 хв  11.47 18 г  48 хв 
Херсон 13.27 21 г  15 хв 

У розкладі поїзда 110 Львів — Херсон можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728