У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

110Л Львів — Херсон Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 110Л сполученням Львів - Херсон відправляється зі станції Львів о 16.21 і прибуває на станцію Херсон о 11.23 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 19 г 2 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 22 зупинках. Приблизний час руху становить 16 г 55 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 7 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Красне, Тернопіль-Пас., Волочиськ, Деражня, Вінниця, Біла Церква, Ім. Тараса Шевченка, Чорноліська, Долинська, Новий Буг, Миколаїв-Пас..
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 16.21
Підзамче 16.32 2 хв  16.34 11 хв 
Красне 17.07 2 хв  17.09 46 хв 
Злочів 17.31 2 хв  17.33 1 г  10 хв 
Тернопіль-Пас. 18.29 15 хв  18.44 2 г  8 хв 
Підволочиськ 19.34 2 хв  19.36 3 г  13 хв 
Волочиськ 19.46 2 хв  19.48 3 г  25 хв 
Хмельницький 20.46 5 хв  20.51 4 г  25 хв 
Деражня 21.23 2 хв  21.25 5 г  2 хв 
Жмеринка-Пас. 22.27 20 хв  22.47 6 г  6 хв 
Вінниця 23.31 4 хв  23.35 7 г  10 хв 
Козятин-1 00.27 15 хв  00.42 8 г  6 хв 
Біла Церква 02.20 2 хв  02.22 9 г  59 хв 
Миронівка 03.11 2 хв  03.13 10 г  50 хв 
Ім. Тараса Шевченка 04.45 15 хв  05.00 12 г  24 хв 
Фундукліївка 05.31 2 хв  05.33 13 г  10 хв 
Чорноліська 06.05 2 хв  06.07 13 г  44 хв 
Куцівка 07.10 2 хв  07.12 14 г  49 хв 
Долинська 07.32 20 хв  07.52 15 г  11 хв 
Казанка 08.25 2 хв  08.27 16 г  4 хв 
Новий Буг 08.50 2 хв  08.52 16 г  29 хв 
Явкине 09.28 2 хв  09.30 17 г  7 хв 
Миколаїв-Пас. 10.19 5 хв  10.24 17 г  58 хв 
Херсон 11.23 19 г  2 хв 

У розкладі поїзда 110Л Львів — Херсон можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031