У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 110 Львів — Херсон


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Львів - Херсон номер 110 відправляється зі станції Львів о 16.03 і прибуває на станцію Херсон о 12.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 20 г 47 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 23 зупинках. Приблизний час руху становить 18 г 13 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 34 хв. Маршрут поїзда 110 Львів - Херсон пролягає по таким станціям як Красне, Тернопіль-Пас., Волочиськ, Деражня, Вінниця, Біла Церква, Ім. Тараса Шевченка, Чорноліська, Долинська, Новий Буг, Явкине.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Ціна квитка на поїзд Львів – Херсон починається від 290.73 гривень. Вартість проїзду визначає українська залізнична компанія Укрзалізниця та встановлює їх залежно від багатьох факторів, у тому числі від типу поїзда, вагону, дня тижня.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 16.03
Підзамче 16.16 2 хв  16.18 13 хв 
Красне 16.50 2 хв  16.52 47 хв 
Злочів 17.16 2 хв  17.18 1 г  13 хв 
Тернопіль-Пас. 18.12 8 хв  18.20 2 г  9 хв 
Підволочиськ 19.10 2 хв  19.12 3 г  7 хв 
Волочиськ 19.22 2 хв  19.24 3 г  19 хв 
Хмельницький 20.20 5 хв  20.25 4 г  17 хв 
Деражня 20.58 2 хв  21.00 4 г  55 хв 
Жмеринка-Пас. 21.58 22 хв  22.20 5 г  55 хв 
Вінниця 23.01 5 хв  23.06 6 г  58 хв 
Козятин-1 00.02 2 хв  00.04 7 г  59 хв 
Біла Церква 01.44 2 хв  01.46 9 г  41 хв 
Миронівка 02.42 2 хв  02.44 10 г  39 хв 
Ім. Тараса Шевченка 04.06 15 хв  04.21 12 г  3 хв 
Фундукліївка 04.57 2 хв  04.59 12 г  54 хв 
Чорноліська 05.28 2 хв  05.30 13 г  25 хв 
Куцівка 06.39 2 хв  06.41 14 г  36 хв 
Долинська 07.06 22 хв  07.28 15 г  3 хв 
Казанка 07.59 2 хв  08.01 15 г  56 хв 
Новий Буг 08.27 2 хв  08.29 16 г  24 хв 
Новополтавка 08.50 2 хв  08.52 16 г  47 хв 
Явкине 09.17 2 хв  09.19 17 г  14 хв 
Миколаїв-Пас. 10.26 45 хв  11.11 18 г  23 хв 
Херсон 12.50 20 г  47 хв 

У розкладі поїзда 110 Львів — Херсон можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Березень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930