У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 110Л Львів — Херсон


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Львів - Херсон номер 110Л відправляється зі станції Львів о 16.21 і прибуває на станцію Херсон о 11.15 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 18 г 54 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 22 зупинках. Приблизний час руху становить 16 г 49 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 5 хв. Маршрут поїзда 110Л Львів - Херсон пролягає по таким станціям як Красне, Тернопіль-Пас., Волочиськ, Деражня, Вінниця, Біла Церква, Ім. Тараса Шевченка, Чорноліська, Долинська, Новий Буг, Миколаїв-Пас..
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 16.21
Підзамче 16.32 2 хв  16.34 11 хв 
Красне 17.07 2 хв  17.09 46 хв 
Злочів 17.31 2 хв  17.33 1 г  10 хв 
Тернопіль-Пас. 18.27 16 хв  18.43 2 г  6 хв 
Підволочиськ 19.33 2 хв  19.35 3 г  12 хв 
Волочиськ 19.45 2 хв  19.47 3 г  24 хв 
Хмельницький 20.42 3 хв  20.45 4 г  21 хв 
Деражня 21.17 2 хв  21.19 4 г  56 хв 
Жмеринка-Пас. 22.26 20 хв  22.46 6 г  5 хв 
Вінниця 23.25 5 хв  23.30 7 г  4 хв 
Козятин-1 00.19 2 хв  00.21 7 г  58 хв 
Біла Церква 02.01 2 хв  02.03 9 г  40 хв 
Миронівка 02.57 2 хв  02.59 10 г  36 хв 
Ім. Тараса Шевченка 04.29 15 хв  04.44 12 г  8 хв 
Фундукліївка 05.21 2 хв  05.23 13 г 
Чорноліська 05.52 2 хв  05.54 13 г  31 хв 
Куцівка 06.54 2 хв  06.56 14 г  33 хв 
Долинська 07.18 26 хв  07.44 14 г  57 хв 
Казанка 08.10 2 хв  08.12 15 г  49 хв 
Новий Буг 08.37 2 хв  08.39 16 г  16 хв 
Явкине 09.15 2 хв  09.17 16 г  54 хв 
Миколаїв-Пас. 10.05 10 хв  10.15 17 г  44 хв 
Херсон 11.15 18 г  54 хв 

У розкладі поїзда 110Л Львів — Херсон можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031