З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Львів - Херсон(всі вокзали)
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Львів - Херсон(всі вокзали):

Розклад поїздів Львів Херсон(всі вокзали) на поточний момент містить 3 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 20 г 36 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 19. Потяги, що курсують за напрямком Львів Херсон(всі вокзали) найчастіше зупиняються на станціях Красне, Городище, Біла Криниця, Високопілля, Апостолове, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 11.40, 16.21, 19.13 зі станції Львів, в кінцевий же пункт Херсон прибувають вони відповідно о 09.55, 11.26, 15.41 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Львів Херсон(всі вокзали) є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Львів - Херсон(всі вокзали) складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Львів - Херсон(всі вокзали) можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
256Л Львів Херсон 11.40
Львів
09.55
Херсон
22 г 15 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
110Л Львів Херсон 16.21
Львів
11.26
Херсон
19 г 5 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
133Л Івано-Франківськ Миколаїв 19.13
Львів
15.41
Херсон
20 г 28 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Львів -Херсон можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Львів — Херсон(всі вокзали)

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Херсон(всі вокзали) — Львів