У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 115 Київ — Одеса


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд Київ - Одеса номер 115 відправляється зі станції Київ-Пас. о 08.26 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 18.12 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 9 г 46 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 9 г 5 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 41 хв. Маршрут поїзда 115 Київ - Одеса пролягає по таким станціям як Козятин-1, Вінниця, Жмеринка-Пас., Вапнярка, Рудниця, Кодима, Подільськ-Жм., Роздільна-1.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Ціна квитка на поїзд Київ-Пас. – Одеса-Головна починається від 213.89 гривень. Вартість проїзду визначає українська залізнична компанія Укрзалізниця та встановлює їх залежно від багатьох факторів, у тому числі від типу поїзда, вагону, дня тижня.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 08.26
Козятин-1 10.54 2 хв  10.56 2 г  28 хв 
Вінниця 11.48 5 хв  11.53 3 г  22 хв 
Жмеринка-Пас. 12.34 24 хв  12.58 4 г  8 хв 
Вапнярка 13.57 2 хв  13.59 5 г  31 хв 
Рудниця 14.28 2 хв  14.30 6 г  2 хв 
Кодима 14.48 2 хв  14.50 6 г  22 хв 
Подільськ-Жм. 15.36 2 хв  15.38 7 г  10 хв 
Роздільна-1 17.08 2 хв  17.10 8 г  42 хв 
Одеса-Головна 18.12 9 г  46 хв 

У розкладі поїзда 115 Київ-Пас. — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Серпень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031