У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 116 Одеса — Київ


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд Одеса - Київ номер 116 відправляється зі станції Одеса-Головна о 09.44 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 19.48 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 10 г 4 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 9 г 9 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 55 хв. Маршрут поїзда 116 Одеса - Київ пролягає по таким станціям як Роздільна-1, Подільськ-Жм., Кодима, Рудниця, Вапнярка, Жмеринка-Пас., Вінниця, Козятин-1.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Ціна квитка на поїзд Одеса-Головна – Київ-Пас. починається від 284.04 гривень. Вартість проїзду визначає українська залізнична компанія Укрзалізниця та встановлює їх залежно від багатьох факторів, у тому числі від типу поїзда, вагону, дня тижня.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 09.44
Роздільна-1 10.46 2 хв  10.48 1 г  2 хв 
Подільськ-Жм. 12.11 2 хв  12.13 2 г  27 хв 
Кодима 13.05 2 хв  13.07 3 г  21 хв 
Рудниця 13.29 2 хв  13.31 3 г  45 хв 
Вапнярка 14.02 2 хв  14.04 4 г  18 хв 
Жмеринка-Пас. 15.03 20 хв  15.23 5 г  19 хв 
Вінниця 16.06 5 хв  16.11 6 г  22 хв 
Козятин-1 17.18 20 хв  17.38 7 г  34 хв 
Київ-Пас. 19.48 10 г  4 хв 

У розкладі поїзда 116 Одеса-Головна — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Серпень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031