У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 121 Херсон — Київ «МИКОЛАЇВ»


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Херсон - Київ номер 121 відправляється зі станції Херсон о 17.15 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 07.20 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 14 г 5 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 10 г 10 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 55 хв. Маршрут поїзда 121 Херсон - Київ пролягає по таким станціям як Миколаїв-Пас., Явкине, Новополтавка, Новий Буг, Казанка, Долинська, Куцівка, Чорноліська, Фундукліївка, Кам'янка, Ім. Тараса Шевченка, Цвіткове, Городище, Корсунь.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Ціна квитка на поїзд Херсон – Київ-Пас. починається від 155.51 гривень. Вартість проїзду визначає українська залізнична компанія Укрзалізниця та встановлює їх залежно від багатьох факторів, у тому числі від типу поїзда, вагону, дня тижня.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Херсон 17.15
Миколаїв-Пас. 18.53 2 г 53 хв  21.46 1 г  38 хв 
Явкине 22.44 2 хв  22.46 5 г  29 хв 
Новополтавка 23.13 2 хв  23.15 5 г  58 хв 
Новий Буг 23.36 2 хв  23.38 6 г  21 хв 
Казанка 00.06 2 хв  00.08 6 г  51 хв 
Долинська 00.40 22 хв  01.02 7 г  25 хв 
Куцівка 01.26 2 хв  01.28 8 г  11 хв 
Чорноліська 02.37 2 хв  02.39 9 г  22 хв 
Фундукліївка 03.06 2 хв  03.08 9 г  51 хв 
Кам'янка 03.22 2 хв  03.24 10 г  7 хв 
Ім. Тараса Шевченка 03.45 18 хв  04.03 10 г  30 хв 
Цвіткове 04.31 2 хв  04.33 11 г  16 хв 
Городище 04.47 2 хв  04.49 11 г  32 хв 
Корсунь 05.09 2 хв  05.11 11 г  54 хв 
Київ-Пас. 07.20 14 г  5 хв 

У розкладі поїзда 121 Херсон — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Березень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930