У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 122К Київ — Миколаїв


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд Київ - Миколаїв номер 122К відправляється зі станції Київ-Пас. о 22.14 і прибуває на станцію Миколаїв-Пас. о 07.40 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 9 г 26 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 8 г 33 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 53 хв. Маршрут поїзда 122К Київ - Миколаїв пролягає по таким станціям як Корсунь, Городище, Ім. Тараса Шевченка, Кам'янка, Фундукліївка, Чорноліська, Куцівка, Долинська, Казанка, Новий Буг, Явкине.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 22.14
Корсунь 00.27 2 хв  00.29 2 г  13 хв 
Городище 00.49 2 хв  00.51 2 г  35 хв 
Ім. Тараса Шевченка 01.35 15 хв  01.50 3 г  21 хв 
Кам'янка 02.12 2 хв  02.14 3 г  58 хв 
Фундукліївка 02.30 2 хв  02.32 4 г  16 хв 
Чорноліська 03.25 2 хв  03.27 5 г  11 хв 
Куцівка 04.30 2 хв  04.32 6 г  16 хв 
Долинська 04.51 20 хв  05.11 6 г  37 хв 
Казанка 05.39 2 хв  05.41 7 г  25 хв 
Новий Буг 06.06 2 хв  06.08 7 г  52 хв 
Явкине 06.47 2 хв  06.49 8 г  33 хв 
Миколаїв-Пас. 07.40 9 г  26 хв 

У розкладі поїзда 122К Київ-Пас. — Миколаїв-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930