У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Київ - Миколаїв
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Київ - Миколаїв:

Розклад поїздів Київ Миколаїв на поточний момент містить 3 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 9 г 52 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 2. Потяги, що курсують за напрямком Київ Миколаїв найчастіше зупиняються на станціях Ім. Тараса Шевченка, Долинська, Трипілля-Дніпровське, Корсунь, Городище, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 07.14, 22.14, 23.57 зі станції Київ-Пас., в кінцевий же пункт Миколаїв-Пас. прибувають вони відповідно о 14.09, 07.40, 13.12 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Київ Миколаїв є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Київ - Миколаїв складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, ввечері.
Купити квитки на поїзд Київ - Миколаїв можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
766ЛО Київ Херсон 07.14
Київ-Пас.
14.09
Миколаїв-Пас.
6 г 55 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
122К Київ Миколаїв 22.14
Київ-Пас.
07.40
Миколаїв-Пас.
9 г 26 хв Курсує щоденно - переглянути Купити
298О Київ Миколаїв 23.57
Київ-Пас.
13.12
Миколаїв-Пас.
13 г 15 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Київ -Миколаїв можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Київ — Миколаїв

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Миколаїв — Київ