З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Київ - Миколаїв
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Київ - Миколаїв:

Розклад поїздів Київ Миколаїв на поточний момент містить 4 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 7 г 56 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 1. Потяги, що курсують за напрямком Київ Миколаїв найчастіше зупиняються на станціях Долинська, Корсунь, Городище, Ім. Тараса Шевченка, Кам'янка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 07.14, 22.14 зі станції Київ-Пас., в кінцевий же пункт Миколаїв-Пас. прибувають вони відповідно о 14.00, 07.21 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Київ Миколаїв є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Київ - Миколаїв складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, ввечері.
Купити квитки на поїзд Київ - Миколаїв можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
775К Харків Херсон 07.14
Київ-Пас.
14.00
Миколаїв-Пас.
6 г 46 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
766О Київ Херсон 07.14
Київ-Пас.
14.00
Миколаїв-Пас.
6 г 46 хв Курсує щоденно - переглянути
122К Київ Миколаїв 22.14
Київ-Пас.
07.21
Миколаїв-Пас.
9 г 7 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
122Л Рівне Миколаїв 22.14
Київ-Пас.
07.21
Миколаїв-Пас.
9 г 7 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Київ -Миколаїв можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Київ — Миколаїв

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Миколаїв — Київ