У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Київ - Миколаїв
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Київ - Миколаїв:

Розклад поїздів Київ Миколаїв на поточний момент містить 4 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 9 г 34 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 13. Потяги, що курсують за напрямком Київ Миколаїв найчастіше зупиняються на станціях Корсунь, Городище, Цвіткове, Ім. Тараса Шевченка, Кам'янка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 21.33 зі станції Київ-Пас., в кінцевий же пункт Миколаїв-Пас. прибувають вони відповідно о 07.07 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Київ Миколаїв є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Київ - Миколаїв складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Київ - Миколаїв можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Київ -Миколаїв можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Київ — Миколаїв

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Миколаїв — Київ