У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 128 Запоріжжя — Львів


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд Запоріжжя - Львів номер 128 відправляється зі станції Запоріжжя-1 о 09.10 і прибуває на станцію Львів о 12.24 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 3 г 14 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 32 зупинках. Приблизний час руху становить 23 г 3 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 4 г 11 хв. Маршрут поїзда 128 Запоріжжя - Львів пролягає по таким станціям як Кам'янське-Пасажирське, Кривий Ріг-Головний, Користівка, Плетений Ташлик, Первомайськ-на-Бузі, Балта, Крижопіль, Жмеринка-Пас., Волочиськ, Злочів.
Поїзд курсує щоденно.

Ціна квитка на поїзд Запоріжжя-1 – Львів починається від 238.83 гривень. Вартість проїзду визначає українська залізнична компанія Укрзалізниця та встановлює їх залежно від багатьох факторів, у тому числі від типу поїзда, вагону, дня тижня.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Запоріжжя-1 09.10
Синельникове-1 10.10 20 хв  10.30 1 г 
Дніпро-Головний 11.35 20 хв  11.55 2 г  25 хв 
Кам'янське-Пасажирське 12.32 2 хв  12.34 3 г  22 хв 
Верхівцеве 13.14 2 хв  13.16 4 г  4 хв 
Божедарівка 13.38 2 хв  13.40 4 г  28 хв 
Кривий Ріг-Головний 15.15 1 г 15 хв  16.30 6 г  5 хв 
Рокувата 17.12 5 хв  17.17 8 г  2 хв 
Олександрія 19.43 2 хв  19.45 10 г  33 хв 
Користівка 19.57 2 хв  19.59 10 г  47 хв 
Знам'янка-Пас. 20.37 23 хв  21.00 11 г  27 хв 
Кропивницький 21.44 3 хв  21.47 12 г  34 хв 
Плетений Ташлик 22.25 2 хв  22.27 13 г  15 хв 
Новоукраїнка 22.44 2 хв  22.46 13 г  34 хв 
Помічна 23.03 3 хв  23.06 13 г  53 хв 
Первомайськ-на-Бузі 00.11 3 хв  00.14 15 г  1 хв 
Врадіївка 00.49 3 хв  00.52 15 г  39 хв 
Любашівка 01.18 2 хв  01.20 16 г  8 хв 
Балта 02.21 2 хв  02.23 17 г  11 хв 
Слобідка 02.58 2 хв  03.00 17 г  48 хв 
Кодима 03.26 2 хв  03.28 18 г  16 хв 
Крижопіль 03.58 2 хв  04.00 18 г  48 хв 
Вапнярка 04.21 2 хв  04.23 19 г  11 хв 
Ярошенка 05.12 2 хв  05.14 20 г  2 хв 
Жмеринка-Пас. 05.34 22 хв  05.56 20 г  24 хв 
Деражня 06.53 15 хв  07.08 21 г  43 хв 
Хмельницький 07.45 5 хв  07.50 22 г  35 хв 
Волочиськ 08.51 2 хв  08.53 23 г  41 хв 
Підволочиськ 09.00 2 хв  09.02 23 г  50 хв 
Тернопіль-Пас. 09.51 15 хв  10.06 1 д  41 хв 
Злочів 11.04 3 хв  11.07 1 д  1 г  54 хв 
Красне 11.34 2 хв  11.36 1 д  2 г  24 хв 
Підзамче 12.10 2 хв  12.12 1 д  3 г 
Львів 12.24 1 д  3 г  14 хв 

У розкладі поїзда 128 Запоріжжя-1 — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930