У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Запоріжжя - Львів
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Запоріжжя - Львів:

Розклад поїздів Запоріжжя Львів на поточний момент містить 5 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 19 г 19 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 33. Потяги, що курсують за напрямком Запоріжжя Львів найчастіше зупиняються на станціях Тернопіль-Пас., Злочів, Красне, Цвіткове, Миронівка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 12.20, 14.40 зі станції Запоріжжя-1, в кінцевий же пункт Львів прибувають вони відповідно о 12.51, 05.40 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Запоріжжя Львів є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Запоріжжя - Львів складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Запоріжжя - Львів можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Запоріжжя -Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Запоріжжя — Львів

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Львів — Запоріжжя