У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Запоріжжя - Львів
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Запоріжжя - Львів:

Розклад поїздів Запоріжжя Львів на поточний момент містить 10 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 20 г 32 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 25. Потяги, що курсують за напрямком Запоріжжя Львів найчастіше зупиняються на станціях Злочів, Тернопіль-Пас., Красне, Цвіткове, Дніпробуд-2, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 09.46, 10.15, 14.45 зі станції Запоріжжя-1, в кінцевий же пункт Львів прибувають вони відповідно о 10.16, 12.05, 05.15 за місцевим часом. Велика кількість складів в розкладі Запоріжжя Львів свідчить про те, що даний напрямок користується попитом серед пасажирів. Розклад поїздів Запоріжжя - Львів складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Запоріжжя - Львів можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Запоріжжя -Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Запоріжжя — Львів

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Львів — Запоріжжя