У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 136 Чернівці — Одеса


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд Чернівці - Одеса номер 136 відправляється зі станції Чернівці о 19.55 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 12.00 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 16 г 5 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 14 г 46 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 19 хв. Маршрут поїзда 136 Чернівці - Одеса пролягає по таким станціям як Тернопіль-Пас., Волочиськ, Хмельницький, Деражня, Жмеринка-Пас., Вапнярка, Крижопіль, Кодима, Подільськ-Жм., Затишшя, Роздільна-1.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Чернівці 19.55
Тернопіль-Пас. 01.50 40 хв  02.30 5 г  55 хв 
Волочиськ 03.32 2 хв  03.34 7 г  37 хв 
Хмельницький 04.28 3 хв  04.31 8 г  33 хв 
Деражня 05.02 2 хв  05.04 9 г  7 хв 
Жмеринка-Пас. 06.03 20 хв  06.23 10 г  8 хв 
Вапнярка 07.30 2 хв  07.32 11 г  35 хв 
Крижопіль 07.52 2 хв  07.54 11 г  57 хв 
Кодима 08.25 2 хв  08.27 12 г  30 хв 
Подільськ-Жм. 09.20 2 хв  09.22 13 г  25 хв 
Затишшя 10.06 2 хв  10.08 14 г  11 хв 
Роздільна-1 10.57 2 хв  10.59 15 г  2 хв 
Одеса-Головна 12.00 16 г  5 хв 

У розкладі поїзда 136 Чернівці — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930