У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

136Л Чернівці — Одеса-Головна Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 136Л сполученням Чернівці - Одеса-Головна відправляється зі станції Чернівці о 15.35 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 10.01 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 18 г 26 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 16 г 34 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 52 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Снятин, Заболотів, Коломия, Івано-Франківськ, Ходорів, Львів, Тернопіль-Пас., Волочиськ, Хмельницький, Деражня, Жмеринка-Пас., Вапнярка, Крижопіль, Кодима, Подільськ-Жм., Затишшя, Роздільна-1.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Чернівці 15.35
Снятин 16.16 2 хв  16.18 41 хв 
Заболотів 16.36 2 хв  16.38 1 г  1 хв 
Коломия 17.00 5 хв  17.05 1 г  25 хв 
Івано-Франківськ 18.13 10 хв  18.23 2 г  38 хв 
Ходорів 19.53 4 хв  19.57 4 г  18 хв 
Львів 21.19 22 хв  21.41 5 г  44 хв 
Тернопіль-Пас. 23.50 6 хв  23.56 8 г  15 хв 
Волочиськ 00.55 2 хв  00.57 9 г  20 хв 
Хмельницький 01.50 5 хв  01.55 10 г  15 хв 
Деражня 02.24 2 хв  02.26 10 г  49 хв 
Жмеринка-Пас. 03.26 22 хв  03.48 11 г  51 хв 
Вапнярка 04.54 2 хв  04.56 13 г  19 хв 
Крижопіль 05.14 2 хв  05.16 13 г  39 хв 
Кодима 06.00 2 хв  06.02 14 г  25 хв 
Подільськ-Жм. 06.55 20 хв  07.15 15 г  20 хв 
Затишшя 08.06 2 хв  08.08 16 г  31 хв 
Роздільна-1 08.55 2 хв  08.57 17 г  20 хв 
Одеса-Головна 10.01 18 г  26 хв 

У розкладі поїзда 136Л Чернівці — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Березень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930