У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

136Л Чернівці — Одеса-Головна Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 136Л сполученням Чернівці - Одеса-Головна відправляється зі станції Чернівці о 15.35 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 09.58 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 18 г 23 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 16 г 8 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 15 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Снятин, Заболотів, Коломия, Івано-Франківськ, Ходорів, Львів, Тернопіль-Пас., Волочиськ, Хмельницький, Деражня, Жмеринка-Пас., Вапнярка, Крижопіль, Кодима, Подільськ-Жм., Затишшя, Роздільна-1.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Чернівці 15.35
Снятин 16.16 2 хв  16.18 41 хв 
Заболотів 16.36 2 хв  16.38 1 г  1 хв 
Коломия 17.00 5 хв  17.05 1 г  25 хв 
Івано-Франківськ 18.13 10 хв  18.23 2 г  38 хв 
Ходорів 19.55 9 хв  20.04 4 г  20 хв 
Львів 21.19 26 хв  21.45 5 г  44 хв 
Тернопіль-Пас. 23.50 6 хв  23.56 8 г  15 хв 
Волочиськ 00.55 2 хв  00.57 9 г  20 хв 
Хмельницький 01.50 5 хв  01.55 10 г  15 хв 
Деражня 02.24 2 хв  02.26 10 г  49 хв 
Жмеринка-Пас. 03.26 22 хв  03.48 11 г  51 хв 
Вапнярка 04.54 16 хв  05.10 13 г  19 хв 
Крижопіль 05.28 2 хв  05.30 13 г  53 хв 
Кодима 06.00 2 хв  06.02 14 г  25 хв 
Подільськ-Жм. 06.55 20 хв  07.15 15 г  20 хв 
Затишшя 08.06 2 хв  08.08 16 г  31 хв 
Роздільна-1 08.54 2 хв  08.56 17 г  19 хв 
Одеса-Головна 09.58 18 г  23 хв 

У розкладі поїзда 136Л Чернівці — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930