У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Чернівці
розклад поїздів та електричок

Поїзди, вокзали і розклад Чернівців

Даний населений пункт - адміністративний центр Чернівецької області України. Історична столиця Буковини відома своїми пам'ятками, тому розклад поїздів Чернівців користується популярністю в українців. Найбільш популярні потяги сполучення з Києвом. З основного вокзалу міста(вул. Гагаріна, 3/8) щодня у вечірній час відправляється потяг республіканського значення Чернівці - Київ, який прямує через Хмельницький та Вінницю. Час в дорозі поїзда - 12 годин.

Розклад поїздів далекого прямування Чернівців

Через місто проходять найважливіші міжнародні залізничні маршрути з Росії та України в Європу. Кожен день з вокзалу Чернівців відправляються міжнародні потяги як в країни СНД(в Москву), так і в країни Європейського Союзу. Щоденним залізничним сполученням Чернівці пов'язані зі Львовом і містом-курортом Одесою. До Львова поїзд їде 6,5 годин, до Одеси - близько 18 годин. По непарних днях з Чернівців можна дістатися в Могилів(Білорусь). По вівторках і суботах через станцію міста слідує поїзд формування Білоруської залізниці Мінськ - Варна. Щодня, крім п'ятниці і суботи, курсує найважливіший поїзд міжнародного значення Москва - Софія. По непарних днях відправляються склади на Ковель. Час у дорозі від Чернівців до Москви - 28 годин, до Софії - 23 години, до Варни - 24 години, до Мінська - 16 годин.

Приміські поїзди

Приміські поїзди в Чернівцях відправляються з основного вокзалу. Потяги, що прямують на північ, проїжджають також міську станцію Північна. Час у дорозі між двома вокзалами на електричці - трохи більше десяти хвилин. Основних напрямків руху приміських поїздів три: на Коломию, на Ларгу і на Вадул-Сірет. У коломийському напрямку щодня курсують три потяги до станції Коломия та по два склади на Вижницю і Стефанешті. Потяги відправляються вранці, вдень і ввечері. У вихідні призначається додатковий денний маршрут на Коломию. На Вадул-Сірет щодня відправляється єдиний вечірній поїзд. З понеділка по четвер також курсують ще два склади на Вадул-Сірет - вранці і ввечері. В інші дні тижня ці поїзди прямують до станції Сторожинець з заїздом в Вадул-Сірет. Розклад поїзда з Чернівців в Сторожинець може змінюватися.

В ларгському напрямку вранці щодня виходить на маршрут приміський поїзд до Сокирян. Вечірньої пори призначається потяг сполученням до станції Ларга. Потяги в цьому напрямку йдуть через територію Молдови з зупинками на території республіки на станціях Крива, 69 км і Липкань.

Інформація про розклад поїздів та електричок по станції Чернівці:

Розклад поїздів і електричок по станції Чернівці на сьогоднішній день включає в себе 14 поїздів далекого прямування, приміських поїздів і електричок (в тому числі дизелів ) - 6, 0 з них проходять і 20 - починають або закінчують свій шлях в цьому населеному пункті. Найбільше поїздів прибуває вранці. Перший, згідно розкладом, відправляється в 05 г 40 хв у напрямку до станції Коломия, а останній прибуває в 23 г 11 хв. Середній час зупинки на платформі становить 0 г 0 хв.
Деякі потяги, що проходять через станцію Чернівці курсують не кожен день.
Чернівці - не єдиний вокзал в населеному пункті Чернівці(всі вокзали), тут також є вокзали:
Чернівці-Північна, Чернівці Південна.
Розклад поїздів і електричок по станції Чернівці, представлене на даній сторінці враховує сезонні зміни, тобто завжди доступні зимовий і літній варіант розкладу руху.
Квитки на поїзди та електрички на станції Чернівці можна придбати онлайн або в касі.

Квитки

  • Чернівці - Київ від 254.91 грн.

  • Чернівці - Львів від 124.47 грн.

  • Чернівці - Одеса від 242.18 грн.

  • Чернівці - Івано-Франківськ від 101.34 грн.

  • Чернівці - Тернопіль від 183.72 грн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по станції Чернівці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Чернівці

У населеному пункті Чернівці є й інші вокзали:

показати всі вокзали по станції Чернівці

По станції Чернівці курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди по станції Чернівці Показати тільки електрички по станції Чернівці