У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 141 Івано-Франківськ — Чернігів


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Івано-Франківськ - Чернігів номер 141 відправляється зі станції Івано-Франківськ о 14.44 і прибуває на станцію Чернігів о 07.54 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 17 г 10 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 14 г 18 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 52 хв. Маршрут поїзда 141 Івано-Франківськ - Чернігів пролягає по таким станціям як Ходорів, Львів, Тернопіль-Пас., Хмельницький, Вінниця, Козятин-1, Київ-Пас., Дарниця, Бровари, Ніжин.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Ціна квитка на поїзд Івано-Франківськ – Чернігів починається від 281.69 гривень. Вартість проїзду визначає українська залізнична компанія Укрзалізниця та встановлює їх залежно від багатьох факторів, у тому числі від типу поїзда, вагону, дня тижня.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Івано-Франківськ 14.44
Ходорів 15.57 3 хв  16.00 1 г  13 хв 
Львів 17.11 27 хв  17.38 2 г  27 хв 
Тернопіль-Пас. 19.47 5 хв  19.52 5 г  3 хв 
Хмельницький 21.40 15 хв  21.55 6 г  56 хв 
Вінниця 23.59 5 хв  00.04 9 г  15 хв 
Козятин-1 00.57 15 хв  01.12 10 г  13 хв 
Київ-Пас. 03.22 27 хв  03.49 12 г  38 хв 
Дарниця 04.08 2 хв  04.10 13 г  24 хв 
Бровари 04.23 2 хв  04.25 13 г  39 хв 
Ніжин 05.30 1 г 11 хв  06.41 14 г  46 хв 
Чернігів 07.54 17 г  10 хв 

У розкладі поїзда 141 Івано-Франківськ — Чернігів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Березень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930