У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Івано-Франківськ - Чернігів(всі вокзали)
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Івано-Франківськ - Чернігів(всі вокзали):

Розклад поїздів Івано-Франківськ Чернігів(всі вокзали) на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 14 г 48 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 13. Потяги, що курсують за напрямком Івано-Франківськ Чернігів(всі вокзали) найчастіше зупиняються на станціях Бурштин, Ходорів, Львів, Броди, Кривин, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 21.55 зі станції Івано-Франківськ, в кінцевий же пункт Чернігів прибувають вони відповідно о 12.43 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Івано-Франківськ Чернігів(всі вокзали) є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Івано-Франківськ - Чернігів(всі вокзали) складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Івано-Франківськ - Чернігів(всі вокзали) можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
043Ш Івано-Франківськ Чернігів 21.55
Івано-Франківськ
12.43
Чернігів
14 г 48 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Івано-Франківськ -Чернігів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Івано-Франківськ — Чернігів(всі вокзали)

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Чернігів(всі вокзали) — Івано-Франківськ