У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

143К Київ-Пас. — Івано-Франківськ Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 143К сполученням Київ-Пас. - Івано-Франківськ відправляється зі станції Київ-Пас. о 20.21 і прибуває на станцію Івано-Франківськ о 08.56 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 12 г 35 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 11 г 22 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 13 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Фастів-1, Козятин-1, Калинівка-1, Вінниця, Браїлів, Деражня, Хмельницький, Волочиськ, Підволочиськ, Тернопіль-Пас., Зборів, Злочів, Красне, Львів, Ходорів, Галич.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 20.21
Фастів-1 21.16 2 хв  21.18 55 хв 
Козятин-1 22.28 2 хв  22.30 2 г  7 хв 
Калинівка-1 23.06 2 хв  23.08 2 г  45 хв 
Вінниця 23.26 5 хв  23.31 3 г  5 хв 
Браїлів 00.01 2 хв  00.03 3 г  40 хв 
Деражня 01.00 2 хв  01.02 4 г  39 хв 
Хмельницький 01.33 15 хв  01.48 5 г  12 хв 
Волочиськ 02.48 2 хв  02.50 6 г  27 хв 
Підволочиськ 03.00 3 хв  03.03 6 г  39 хв 
Тернопіль-Пас. 03.53 5 хв  03.58 7 г  32 хв 
Зборів 04.37 2 хв  04.39 8 г  16 хв 
Злочів 05.00 3 хв  05.03 8 г  39 хв 
Красне 05.28 2 хв  05.30 9 г  7 хв 
Львів 06.15 20 хв  06.35 9 г  54 хв 
Ходорів 07.40 2 хв  07.42 11 г  19 хв 
Галич 08.23 4 хв  08.27 12 г  2 хв 
Івано-Франківськ 08.56 12 г  35 хв 

У розкладі поїзда 143К Київ-Пас. — Івано-Франківськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031