У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Київ - Івано-Франківськ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Київ - Івано-Франківськ:

Розклад поїздів Київ Івано-Франківськ на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 8 г 34 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 1. Потяги, що курсують за напрямком Київ Івано-Франківськ найчастіше зупиняються на станціях Львів, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 01.18, 14.07 зі станції Київ-Пас., в кінцевий же пункт Івано-Франківськ прибувають вони відповідно о 10.17, 22.16 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Київ Івано-Франківськ є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Київ - Івано-Франківськ складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, днем.
Купити квитки на поїзд Київ - Івано-Франківськ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
015КО Харків Рахів 01.18
Київ-Пас.
10.17
Івано-Франківськ
8 г 59 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
749К Київ Івано-Франківськ 14.07
Київ-Пас.
22.16
Івано-Франківськ
8 г 9 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Київ -Івано-Франківськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Київ — Івано-Франківськ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Івано-Франківськ — Київ