У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

149Д Відень Центральний — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 149Д сполученням Відень Центральний - Київ-Пас. відправляється зі станції Відень Центральний о 16.42 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 17.22 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 0 г 40 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 23 зупинках. Приблизний час руху становить 18 г 24 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 6 г 16 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Мошонмадяровар, Татабанія, Будапешт-Келеті, Терексентмиклош, Карцаг, Хайдусобосло, Н'їредьхаза, Кишварда, Чоп, Свалява, Стрий.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Відень Центральний 16.42
Хедешхалом 17.25 3 хв  17.28 43 хв 
Мошонмадяровар 17.35 1 хв  17.36 53 хв 
Дьйор 17.53 3 хв  17.56 1 г  11 хв 
Татабанія 18.29 1 хв  18.30 1 г  47 хв 
Будапешт-Келенфельд 19.02 2 хв  19.04 2 г  20 хв 
Будапешт-Келеті 19.19 21 хв  19.40 2 г  37 хв 
Сольнок 21.02 2 хв  21.04 4 г  20 хв 
Терексентмиклош 21.20 1 хв  21.21 4 г  38 хв 
Кішуйсаллаш 21.38 1 хв  21.39 4 г  56 хв 
Карцаг 21.49 1 хв  21.50 5 г  7 хв 
Пюштекладань 22.01 1 хв  22.02 5 г  19 хв 
Хайдусобосло 22.18 1 хв  22.19 5 г  36 хв 
Дебрецен 22.35 2 хв  22.37 5 г  53 хв 
Н'їредьхаза 23.08 10 хв  23.18 6 г  26 хв 
Демечер 23.38 1 хв  23.39 6 г  56 хв 
Кишварда 23.50 1 хв  23.51 7 г  8 хв 
Захонь 00.10 1 г 01.10 7 г  28 хв 
Чоп 02.28 2 г 59 хв  05.27 9 г  46 хв 
Мукачево 06.22 5 хв  06.27 13 г  40 хв 
Свалява 06.52 3 хв  06.55 14 г  10 хв 
Славське 08.06 2 хв  08.08 15 г  24 хв 
Стрий 09.05 3 хв  09.08 16 г  23 хв 
Львів 10.14 1 г 12 хв  11.26 17 г  32 хв 
Київ-Пас. 17.22 1 д  40 хв 

У розкладі поїзда 149Д Відень Центральний — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031