У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 149 Відень — Київ


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Відень - Київ номер 149 відправляється зі станції Відень Центральний о 16.42 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 18.30 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 1 г 48 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 28 зупинках. Приблизний час руху становить 19 г 57 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 5 г 51 хв. Маршрут поїзда 149 Відень - Київ пролягає по таким станціям як Дьйор, Будапешт-Келеті, Тороксентмиклош, Карцаг, Хайдусобосло, Н'їредьхаза, Захонь, Свалява, Стрий.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Відень Центральний 16.42
Хедьешхалом 17.25 3 хв  17.28 43 хв 
Мошонмадяровар 17.35 1 хв  17.36 53 хв 
Дьйор 17.53 3 хв  17.56 1 г  11 хв 
Татабанія 18.29 1 хв  18.30 1 г  47 хв 
Будапешт-Келенфельд 19.02 2 хв  19.04 2 г  20 хв 
Будапешт-Келеті 19.19 21 хв  19.40 2 г  37 хв 
Сольнок 21.02 2 хв  21.04 4 г  20 хв 
Саел 21.13 1 хв  21.14 4 г  31 хв 
Тороксентмиклош 21.20 1 хв  21.21 4 г  38 хв 
Федвернек-Орменеш 21.28 1 хв  21.29 4 г  46 хв 
Кишуйсаллаш 21.38 1 хв  21.39 4 г  56 хв 
Карцаг 21.49 1 хв  21.50 5 г  7 хв 
Пюштекладань 22.00 1 хв  22.01 5 г  18 хв 
Каба 22.08 1 хв  22.09 5 г  26 хв 
Хайдусобосло 22.17 1 хв  22.18 5 г  35 хв 
Ебеш 22.23 1 хв  22.24 5 г  41 хв 
Дебрецен 22.34 3 хв  22.37 5 г  52 хв 
Н'їредьхаза 23.20 10 хв  23.30 6 г  38 хв 
Демечер 23.50 1 хв  23.51 7 г  8 хв 
Кишварда 00.02 1 хв  00.03 7 г  20 хв 
Захонь 00.22 48 хв  01.10 7 г  40 хв 
Чоп 02.28 3 г 25 хв  05.53 9 г  46 хв 
Мукачево 06.48 5 хв  06.53 14 г  6 хв 
Свалява 07.18 4 хв  07.22 14 г  36 хв 
Воловець 07.53 2 хв  07.55 15 г  11 хв 
Славське 08.42 3 хв  08.45 16 г 
Стрий 09.48 4 хв  09.52 17 г  6 хв 
Львів 11.00 23 хв  11.23 18 г  18 хв 
Київ-Пас. 18.30 1 д  1 г  48 хв 

У розкладі поїзда 149 Відень Центральний — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728