У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 149 Відень — Київ


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Відень - Київ номер 149 відправляється зі станції Відень Центральний о 16.42 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 19.40 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 2 г 58 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 27 зупинках. Приблизний час руху становить 20 г 38 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 6 г 20 хв. Маршрут поїзда 149 Відень - Київ пролягає по таким станціям як Мошонмадяровар, Татабанія, Будапешт-Келеті, Саел, Федвернек-Орменеш, Карцаг, Каба, Ебеш, Н'їредьхаза, Кишварда, Чоп, Свалява, Стрий.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Відень Центральний 16.42
Хедьешхалом 17.25 3 хв  17.28 43 хв 
Мошонмадяровар 17.35 1 хв  17.36 53 хв 
Дьйор 17.53 3 хв  17.56 1 г  11 хв 
Татабанія 18.29 1 хв  18.30 1 г  47 хв 
Будапешт-Келенфельд 19.02 2 хв  19.04 2 г  20 хв 
Будапешт-Келеті 19.19 21 хв  19.40 2 г  37 хв 
Сольнок 21.02 2 хв  21.04 4 г  20 хв 
Саел 21.13 1 хв  21.14 4 г  31 хв 
Тороксентмиклош 21.20 1 хв  21.21 4 г  38 хв 
Федвернек-Орменеш 21.28 1 хв  21.29 4 г  46 хв 
Кишуйсаллаш 21.38 1 хв  21.39 4 г  56 хв 
Карцаг 21.49 1 хв  21.50 5 г  7 хв 
Пюштекладань 22.01 1 хв  22.02 5 г  19 хв 
Каба 22.09 1 хв  22.10 5 г  27 хв 
Хайдусобосло 22.18 1 хв  22.19 5 г  36 хв 
Ебеш 22.24 1 хв  22.25 5 г  42 хв 
Дебрецен 22.35 2 хв  22.37 5 г  53 хв 
Н'їредьхаза 23.08 10 хв  23.18 6 г  26 хв 
Демечер 23.38 1 хв  23.39 6 г  56 хв 
Кишварда 23.50 1 хв  23.51 7 г  8 хв 
Захонь 00.10 1 г 01.10 7 г  28 хв 
Чоп 02.28 2 г 59 хв  05.27 9 г  46 хв 
Мукачево 06.22 5 хв  06.27 13 г  40 хв 
Свалява 06.52 3 хв  06.55 14 г  10 хв 
Славське 08.06 2 хв  08.08 15 г  24 хв 
Стрий 09.05 3 хв  09.08 16 г  23 хв 
Львів 10.14 1 г 12 хв  11.26 17 г  32 хв 
Київ-Пас. 19.40 1 д  2 г  58 хв 

У розкладі поїзда 149 Відень Центральний — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930