З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Демечер
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Демечер:

Розклад поїздів по станції Демечер включає в себе 4 поїздів за такими напрямками як Відень Центральний, Чоп, Київ-Пас., в сумі зі станції Демечер можна виїхати за 3 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Відень Центральний - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 04 г 42 хв і прибуває в пункт призначення о 11 г 21 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 6 г 39 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Демечер.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Демечер, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
139Д Чоп Відень 04.41 1 хв  04.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
749Д Київ Відень 04.41 1 хв  04.42 Курсує щоденно - переглянути
147Д Відень Чоп 23.38 1 хв  23.39 Курсує по особливому графіку - переглянути
147Д Відень Київ 23.38 1 хв  23.39 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Демечер можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Демечер