У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 17 Ужгород — Харків


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Ужгород - Харків номер 17 відправляється зі станції Ужгород о 13.25 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 10.01 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 20 г 36 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 18 г 56 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 40 хв. Маршрут поїзда 17 Ужгород - Харків пролягає по таким станціям як Мукачево, Свалява, Воловець, Лавочне, Славське, Стрий, Львів, Київ-Пас., Лубни, Миргород, Полтава-Киівська.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ужгород 13.25
Мукачево 14.45 5 хв  14.50 1 г  20 хв 
Свалява 15.15 2 хв  15.17 1 г  50 хв 
Воловець 15.48 10 хв  15.58 2 г  23 хв 
Лавочне 16.28 10 хв  16.38 3 г  3 хв 
Славське 16.50 2 хв  16.52 3 г  25 хв 
Стрий 17.49 2 хв  17.51 4 г  24 хв 
Львів 18.55 25 хв  19.20 5 г  30 хв 
Київ-Пас. 02.51 20 хв  03.11 13 г  26 хв 
Лубни 05.15 2 хв  05.17 15 г  50 хв 
Миргород 06.03 2 хв  06.05 16 г  38 хв 
Полтава-Киівська 07.21 20 хв  07.41 17 г  56 хв 
Харків-Пас. 10.01 20 г  36 хв 

У розкладі поїзда 17 Ужгород — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031