У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ужгород(всі вокзали) - Харків
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Ужгород(всі вокзали) - Харків:

Розклад поїздів Ужгород(всі вокзали) Харків на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 22 г 40 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 38. Потяги, що курсують за напрямком Ужгород(всі вокзали) Харків найчастіше зупиняються на станціях Батьово, Бахмач-Пас., Яблунець, Коростень, Малин, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 10.48, 13.22 зі станції Ужгород, в кінцевий же пункт Харків-Пас. прибувають вони відповідно о 12.41, 08.50 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Ужгород(всі вокзали) Харків є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Ужгород(всі вокзали) - Харків складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, днем.
Купити квитки на поїзд Ужгород(всі вокзали) - Харків можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Ужгород(всі вокзали) – Харків залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Ужгород(всі вокзали) - Харків можна від 324.30 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
45 Ужгород Харків 10.48
Ужгород
12.41
Харків-Пас.
1 д 1 г 53 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
17
СКОВОРОДА ЕКСПРЕС
Ужгород Харків 13.22
Ужгород
08.50
Харків-Пас.
19 г 28 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Ужгород -Харків можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ужгород(всі вокзали) — Харків

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Харків — Ужгород(всі вокзали)