У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 181 Івано-Франківськ — Дніпро


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд Івано-Франківськ - Дніпро номер 181 відправляється зі станції Івано-Франківськ о 12.43 і прибуває на станцію Дніпро-Головний о 09.25 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 20 г 42 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 25 зупинках. Приблизний час руху становить 18 г 40 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 2 хв. Маршрут поїзда 181 Івано-Франківськ - Дніпро пролягає по таким станціям як Ходорів, Підзамче, Злочів, Підволочиськ, Вінниця, Козятин-1, Миронівка, Городище, Кам'янка, Знам'янка-Пас., П'ятихатки-Пас., Верхньодніпровськ.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Ціна квитка на поїзд Івано-Франківськ – Дніпро-Головний починається від 225.91 гривень. Вартість проїзду визначає українська залізнична компанія Укрзалізниця та встановлює їх залежно від багатьох факторів, у тому числі від типу поїзда, вагону, дня тижня.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Івано-Франківськ 12.43
Галич 13.21 2 хв  13.23 38 хв 
Ходорів 14.07 2 хв  14.09 1 г  24 хв 
Львів 15.13 27 хв  15.40 2 г  30 хв 
Підзамче 15.53 2 хв  15.55 3 г  10 хв 
Красне 16.30 3 хв  16.33 3 г  47 хв 
Злочів 16.57 3 хв  17.00 4 г  14 хв 
Тернопіль-Пас. 17.56 6 хв  18.02 5 г  13 хв 
Підволочиськ 18.50 2 хв  18.52 6 г  7 хв 
Хмельницький 19.56 15 хв  20.11 7 г  13 хв 
Вінниця 22.08 5 хв  22.13 9 г  25 хв 
Калинівка-1 22.35 2 хв  22.37 9 г  52 хв 
Козятин-1 23.11 2 хв  23.13 10 г  28 хв 
Біла Церква 00.53 2 хв  00.55 12 г  10 хв 
Миронівка 01.51 2 хв  01.53 13 г  8 хв 
Корсунь 02.22 2 хв  02.24 13 г  39 хв 
Городище 02.44 2 хв  02.46 14 г  1 хв 
Ім. Тараса Шевченка 03.25 25 хв  03.50 14 г  42 хв 
Кам'янка 04.14 2 хв  04.16 15 г  31 хв 
Фундукліївка 04.30 2 хв  04.32 15 г  47 хв 
Знам'янка-Пас. 05.16 4 хв  05.20 16 г  33 хв 
Олександрія 06.05 2 хв  06.07 17 г  22 хв 
П'ятихатки-Пас. 07.34 2 хв  07.36 18 г  51 хв 
Вільногірськ 07.59 2 хв  08.01 19 г  16 хв 
Верхньодніпровськ 08.28 2 хв  08.30 19 г  45 хв 
Кам'янське-Пасажирське 08.49 2 хв  08.51 20 г  6 хв 
Дніпро-Головний 09.25 20 г  42 хв 

У розкладі поїзда 181 Івано-Франківськ — Дніпро-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031