У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Івано-Франківськ - Дніпро
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Івано-Франківськ - Дніпро:

Розклад поїздів Івано-Франківськ Дніпро на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 18 г 8 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 5. Потяги, що курсують за напрямком Івано-Франківськ Дніпро найчастіше зупиняються на станціях Львів, Біла Церква, Кам'янське-Пасажирське, Ім. Тараса Шевченка, Знам'янка-Пас., графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 14.40, 16.07 зі станції Івано-Франківськ, в кінцевий же пункт Дніпро-Головний прибувають вони відповідно о 09.51, 09.12 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Івано-Франківськ Дніпро є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Івано-Франківськ - Дніпро складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Івано-Франківськ - Дніпро можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
5 Івано-Франківськ Запоріжжя 14.40
Івано-Франківськ
09.51
Дніпро-Головний
19 г 11 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
006Л Рахів Маріуполь 16.07
Івано-Франківськ
09.12
Дніпро-Головний
17 г 5 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Івано-Франківськ -Дніпро можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Івано-Франківськ — Дніпро

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Дніпро — Івано-Франківськ