У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 21 Харків — Львів


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Харків - Львів номер 21 відправляється зі станції Харків-Пас. о 18.53 і прибуває на станцію Львів о 12.40 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 17 г 47 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 16 г 51 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 56 хв. Маршрут поїзда 21 Харків - Львів пролягає по таким станціям як Полтава-Киівська, Миргород, Київ-Пас., Вінниця, Хмельницький, Тернопіль-Пас..
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 18.53
Полтава-Киівська 21.38 22 хв  22.00 2 г  45 хв 
Миргород 23.16 3 хв  23.19 4 г  23 хв 
Київ-Пас. 02.56 22 хв  03.18 8 г  3 хв 
Вінниця 06.39 2 хв  06.41 11 г  46 хв 
Хмельницький 08.41 2 хв  08.43 13 г  48 хв 
Тернопіль-Пас. 10.33 5 хв  10.38 15 г  40 хв 
Львів 12.40 17 г  47 хв 

У розкладі поїзда 21 Харків-Пас. — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930