У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 21 Харків — Львів


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Харків - Львів номер 21 відправляється зі станції Харків-Пас. о 18.53 і прибуває на станцію Львів о 13.47 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 18 г 54 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 17 г 58 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 56 хв. Маршрут поїзда 21 Харків - Львів пролягає по таким станціям як Полтава-Киівська, Миргород, Київ-Пас., Вінниця, Хмельницький, Тернопіль-Пас..
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 18.53
Полтава-Киівська 21.38 22 хв  22.00 2 г  45 хв 
Миргород 23.16 3 хв  23.19 4 г  23 хв 
Київ-Пас. 02.56 22 хв  03.18 8 г  3 хв 
Вінниця 07.39 2 хв  07.41 12 г  46 хв 
Хмельницький 09.41 2 хв  09.43 14 г  48 хв 
Тернопіль-Пас. 11.33 5 хв  11.38 16 г  40 хв 
Львів 13.47 18 г  54 хв 

У розкладі поїзда 21 Харків-Пас. — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Жовтень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31