У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Харків - Львів
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Харків - Львів:

Розклад поїздів Харків Львів на поточний момент містить 9 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 16 г 31 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 35. Потяги, що курсують за напрямком Харків Львів найчастіше зупиняються на станціях Люботин, Тернопіль-Пас., Хмельницький, Фастів-1, Волочиськ, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 06.52, 13.43, 14.07 зі станції Харків-Пас., в кінцевий же пункт Львів прибувають вони відповідно о 07.04, 08.27, 04.31 за місцевим часом. Велика кількість складів в розкладі Харків Львів свідчить про те, що даний напрямок користується попитом серед пасажирів. Розклад поїздів Харків - Львів складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Харків - Львів можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Харків -Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Харків — Львів

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Львів — Харків