У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 025Л Івано-Франківськ — Одеса


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Івано-Франківськ - Одеса номер 025Л відправляється зі станції Івано-Франківськ о 17.35 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 08.11 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 14 г 36 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 13 г 28 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 8 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Львів, Тернопіль-Пас., Волочиськ, Хмельницький, Деражня, Жмеринка-Пас., Вапнярка, Крижопіль, Кодима, Подільськ-Жм., Затишшя, Роздільна-1.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Івано-Франківськ 17.35
Львів 20.11 20 хв  20.31 2 г  36 хв 
Тернопіль-Пас. 22.27 5 хв  22.32 4 г  52 хв 
Волочиськ 23.31 2 хв  23.33 5 г  56 хв 
Хмельницький 00.26 5 хв  00.31 6 г  51 хв 
Деражня 01.00 2 хв  01.02 7 г  25 хв 
Жмеринка-Пас. 02.01 22 хв  02.23 8 г  26 хв 
Вапнярка 03.34 2 хв  03.36 9 г  59 хв 
Крижопіль 03.56 2 хв  03.58 10 г  21 хв 
Кодима 04.31 2 хв  04.33 10 г  56 хв 
Подільськ-Жм. 05.26 2 хв  05.28 11 г  51 хв 
Затишшя 06.12 2 хв  06.14 12 г  37 хв 
Роздільна-1 07.05 2 хв  07.07 13 г  30 хв 
Одеса-Головна 08.11 14 г  36 хв 

У розкладі поїзда 025Л Івано-Франківськ — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031