У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Івано-Франківськ - Одеса
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Івано-Франківськ - Одеса:

Розклад поїздів Івано-Франківськ Одеса на поточний момент містить 3 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 14 г 52 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 18. Потяги, що курсують за напрямком Івано-Франківськ Одеса найчастіше зупиняються на станціях Галич, Затишшя, Подільськ-Жм., Рахни, Роздільна-1, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 17.55 зі станції Івано-Франківськ, в кінцевий же пункт Одеса-Головна прибувають вони відповідно о 08.58, 08.42 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Івано-Франківськ Одеса є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Івано-Франківськ - Одеса складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Івано-Франківськ - Одеса можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Івано-Франківськ -Одеса можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Івано-Франківськ — Одеса

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Одеса — Івано-Франківськ