У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

026О Одеса-Головна — Рахів Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 026О сполученням Одеса-Головна - Рахів відправляється зі станції Одеса-Головна о 18.25 і прибуває на станцію Рахів о 14.21 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 19 г 56 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 16 г 28 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 28 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Подільськ-Жм., Рудниця, Рахни, Хмельницький, Підволочиськ, Злочів, Львів, Яремче, Татарів, Ясіня.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 18.25
Роздільна-1 19.28 2 хв  19.30 1 г  3 хв 
Подільськ-Жм. 21.07 15 хв  21.22 2 г  42 хв 
Кодима 22.14 2 хв  22.16 3 г  49 хв 
Рудниця 22.39 2 хв  22.41 4 г  14 хв 
Вапнярка 23.11 2 хв  23.13 4 г  46 хв 
Рахни 23.45 2 хв  23.47 5 г  20 хв 
Жмеринка-Пас. 00.21 25 хв  00.46 5 г  56 хв 
Хмельницький 02.14 5 хв  02.19 7 г  49 хв 
Волочиськ 04.19 2 хв  04.21 9 г  54 хв 
Підволочиськ 04.31 2 хв  04.33 10 г  6 хв 
Тернопіль-Пас. 04.19 5 хв  04.24 9 г  54 хв 
Злочів 05.19 2 хв  05.21 10 г  54 хв 
Красне 05.46 3 хв  05.49 11 г  21 хв 
Львів 06.35 1 г 29 хв  08.04 12 г  10 хв 
Івано-Франківськ 10.17 20 хв  10.37 15 г  52 хв 
Яремче 11.59 5 хв  12.04 17 г  34 хв 
Микуличин 12.17 2 хв  12.19 17 г  52 хв 
Татарів 12.33 2 хв  12.35 18 г  8 хв 
Ворохта 12.44 5 хв  12.49 18 г  19 хв 
Ясіня 13.24 12 хв  13.36 18 г  59 хв 
Кваси 13.51 4 хв  13.55 19 г  26 хв 
Рахів 14.21 19 г  56 хв 

У розкладі поїзда 026О Одеса-Головна — Рахів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31