У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 26 Одеса — Рахів


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Одеса - Рахів номер 26 відправляється зі станції Одеса-Головна о 13.56 і прибуває на станцію Рахів о 09.12 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 19 г 16 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 24 зупинках. Приблизний час руху становить 17 г 5 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 11 хв. Маршрут поїзда 26 Одеса - Рахів пролягає по таким станціям як Затишшя, Кодима, Вапнярка, Деражня, Волочиськ, Злочів, Ходорів, Івано-Франківськ, Микуличин, Ворохта, Лазещина, Кваси.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 13.56
Роздільна-1 15.05 2 хв  15.07 1 г  9 хв 
Затишшя 15.53 2 хв  15.55 1 г  57 хв 
Подільськ-Жм. 16.48 2 хв  16.50 2 г  52 хв 
Кодима 17.47 2 хв  17.49 3 г  51 хв 
Крижопіль 18.27 2 хв  18.29 4 г  31 хв 
Вапнярка 18.46 2 хв  18.48 4 г  50 хв 
Жмеринка-Пас. 19.53 22 хв  20.15 5 г  57 хв 
Деражня 21.15 2 хв  21.17 7 г  19 хв 
Хмельницький 21.49 5 хв  21.54 7 г  53 хв 
Волочиськ 22.51 2 хв  22.53 8 г  55 хв 
Тернопіль-Пас. 23.46 4 хв  23.50 9 г  50 хв 
Злочів 00.45 2 хв  00.47 10 г  49 хв 
Львів 01.52 21 хв  02.13 11 г  56 хв 
Ходорів 03.17 2 хв  03.19 13 г  21 хв 
Галич 04.05 2 хв  04.07 14 г  9 хв 
Івано-Франківськ 04.36 34 хв  05.10 14 г  40 хв 
Яремче 06.39 4 хв  06.43 16 г  43 хв 
Микуличин 07.01 2 хв  07.03 17 г  5 хв 
Татарів 07.18 4 хв  07.22 17 г  22 хв 
Ворохта 07.34 3 хв  07.37 17 г  38 хв 
Вороненко 07.50 2 хв  07.52 17 г  54 хв 
Лазещина 08.08 2 хв  08.10 18 г  12 хв 
Ясіня 08.23 3 хв  08.26 18 г  27 хв 
Кваси 08.49 3 хв  08.52 18 г  53 хв 
Рахів 09.12 19 г  16 хв 

У розкладі поїзда 26 Одеса-Головна — Рахів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728    
Березень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031