У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 026О Одеса — Рахів


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Одеса - Рахів номер 026О відправляється зі станції Одеса-Головна о 14.15 і прибуває на станцію Рахів о 08.29 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 18 г 14 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 22 зупинках. Приблизний час руху становить 16 г 21 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 53 хв. Маршрут поїзда 026О Одеса - Рахів пролягає по таким станціям як Затишшя, Кодима, Вапнярка, Деражня, Волочиськ, Злочів, Івано-Франківськ, Микуличин, Ворохта, Лазещина, Кваси.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 14.15
Роздільна-1 15.18 2 хв  15.20 1 г  3 хв 
Затишшя 16.07 2 хв  16.09 1 г  52 хв 
Подільськ-Жм. 17.00 2 хв  17.02 2 г  45 хв 
Кодима 17.53 2 хв  17.55 3 г  38 хв 
Крижопіль 18.28 2 хв  18.30 4 г  13 хв 
Вапнярка 18.50 2 хв  18.52 4 г  35 хв 
Жмеринка-Пас. 19.55 20 хв  20.15 5 г  40 хв 
Деражня 21.13 2 хв  21.15 6 г  58 хв 
Хмельницький 21.44 5 хв  21.49 7 г  29 хв 
Волочиськ 22.41 2 хв  22.43 8 г  26 хв 
Тернопіль-Пас. 23.38 5 хв  23.43 9 г  23 хв 
Злочів 00.42 2 хв  00.44 10 г  27 хв 
Львів 01.48 25 хв  02.13 11 г  33 хв 
Івано-Франківськ 04.28 20 хв  04.48 14 г  13 хв 
Яремче 06.08 3 хв  06.11 15 г  53 хв 
Микуличин 06.24 2 хв  06.26 16 г  9 хв 
Татарів 06.39 2 хв  06.41 16 г  24 хв 
Ворохта 06.54 3 хв  06.57 16 г  39 хв 
Вороненко 07.10 2 хв  07.12 16 г  55 хв 
Лазещина 07.25 2 хв  07.27 17 г  10 хв 
Ясіня 07.39 4 хв  07.43 17 г  24 хв 
Кваси 07.56 2 хв  07.58 17 г  41 хв 
Рахів 08.29 18 г  14 хв 

У розкладі поїзда 026О Одеса-Головна — Рахів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930