У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 026О Одеса — Рахів


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Одеса - Рахів номер 026О відправляється зі станції Одеса-Головна о 14.15 і прибуває на станцію Рахів о 08.29 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 18 г 14 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 22 зупинках. Приблизний час руху становить 16 г 21 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 53 хв. Маршрут поїзда 026О Одеса - Рахів пролягає по таким станціям як Затишшя, Кодима, Вапнярка, Деражня, Волочиськ, Злочів, Івано-Франківськ, Микуличин, Ворохта, Лазещина, Кваси.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 14.15
Роздільна-1 15.18 2 хв  15.20 1 г  3 хв 
Затишшя 16.07 2 хв  16.09 1 г  52 хв 
Подільськ-Жм. 17.00 2 хв  17.02 2 г  45 хв 
Кодима 17.53 2 хв  17.55 3 г  38 хв 
Крижопіль 18.28 2 хв  18.30 4 г  13 хв 
Вапнярка 18.50 2 хв  18.52 4 г  35 хв 
Жмеринка-Пас. 19.55 20 хв  20.15 5 г  40 хв 
Деражня 21.13 2 хв  21.15 6 г  58 хв 
Хмельницький 21.44 5 хв  21.49 7 г  29 хв 
Волочиськ 22.41 2 хв  22.43 8 г  26 хв 
Тернопіль-Пас. 23.38 5 хв  23.43 9 г  23 хв 
Злочів 00.42 2 хв  00.44 10 г  27 хв 
Львів 01.48 25 хв  02.13 11 г  33 хв 
Івано-Франківськ 04.28 20 хв  04.48 14 г  13 хв 
Яремче 06.08 3 хв  06.11 15 г  53 хв 
Микуличин 06.24 2 хв  06.26 16 г  9 хв 
Татарів 06.39 2 хв  06.41 16 г  24 хв 
Ворохта 06.54 3 хв  06.57 16 г  39 хв 
Вороненко 07.10 2 хв  07.12 16 г  55 хв 
Лазещина 07.25 2 хв  07.27 17 г  10 хв 
Ясіня 07.39 4 хв  07.43 17 г  24 хв 
Кваси 07.56 2 хв  07.58 17 г  41 хв 
Рахів 08.29 18 г  14 хв 

У розкладі поїзда 026О Одеса-Головна — Рахів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28