У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ясіня
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Ясіня:

Розклад поїздів по станції Ясіня включає в себе 12 поїздів за такими напрямками як Рахів, Харків-Пас., Запоріжжя-1, Одеса-Головна, Львів, в сумі зі станції Ясіня можна виїхати за 6 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Рахів - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 06 г 41 хв і прибуває в пункт призначення о 07 г 27 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 0 г 46 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Ясіня.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Ясіня, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
55 Київ Рахів 06.39 2 хв  06.41 Курсує щоденно - переглянути
26 Одеса Рахів 08.23 3 хв  08.26 Курсує щоденно - переглянути
95 Київ Рахів 09.35 3 хв  09.38 Курсує щоденно - переглянути
6 Запоріжжя Ясіня 10.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
15 Харків Ясіня 10.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
810 Львів Рахів 12.28 10 хв  12.38 Курсує щоденно - переглянути
16 Ясіня Харків 13.29 Курсує по особливому графіку - переглянути
6 Ясіня Запоріжжя 13.29 Курсує по особливому графіку - переглянути
26 Рахів Одеса 14.31 4 хв  14.35 Курсує щоденно - переглянути
810 Рахів Львів 15.15 2 хв  15.17 Курсує щоденно - переглянути
56 Рахів Київ 17.16 3 хв  17.19 Курсує щоденно - переглянути
96 Рахів Київ 19.06 3 хв  19.09 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Ясіня можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Ясіня