У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 26 Рахів — Одеса


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Рахів - Одеса номер 26 відправляється зі станції Рахів о 13.42 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 08.48 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 19 г 6 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 24 зупинках. Приблизний час руху становить 16 г 53 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 13 хв. Маршрут поїзда 26 Рахів - Одеса пролягає по таким станціям як Ясіня, Вороненко, Татарів, Яремче, Галич, Львів, Тернопіль-Пас., Хмельницький, Жмеринка-Пас., Крижопіль, Подільськ-Жм., Роздільна-1.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Рахів 13.42
Кваси 14.02 4 хв  14.06 20 хв 
Ясіня 14.31 4 хв  14.35 49 хв 
Лазещина 14.46 2 хв  14.48 1 г  4 хв 
Вороненко 15.05 2 хв  15.07 1 г  23 хв 
Ворохта 15.19 4 хв  15.23 1 г  37 хв 
Татарів 15.34 4 хв  15.38 1 г  52 хв 
Микуличин 15.51 2 хв  15.53 2 г  9 хв 
Яремче 16.10 3 хв  16.13 2 г  28 хв 
Івано-Франківськ 17.29 26 хв  17.55 3 г  47 хв 
Галич 18.23 2 хв  18.25 4 г  41 хв 
Ходорів 19.11 2 хв  19.13 5 г  29 хв 
Львів 20.17 20 хв  20.37 6 г  35 хв 
Злочів 21.42 2 хв  21.44 8 г 
Тернопіль-Пас. 22.38 5 хв  22.43 8 г  56 хв 
Волочиськ 23.41 2 хв  23.43 9 г  59 хв 
Хмельницький 00.36 5 хв  00.41 10 г  54 хв 
Деражня 01.10 2 хв  01.12 11 г  28 хв 
Жмеринка-Пас. 02.18 20 хв  02.38 12 г  36 хв 
Вапнярка 03.46 2 хв  03.48 14 г  4 хв 
Крижопіль 04.15 2 хв  04.17 14 г  33 хв 
Кодима 04.55 2 хв  04.57 15 г  13 хв 
Подільськ-Жм. 05.55 12 хв  06.07 16 г  13 хв 
Затишшя 06.52 2 хв  06.54 17 г  10 хв 
Роздільна-1 07.44 2 хв  07.46 18 г  2 хв 
Одеса-Головна 08.48 19 г  6 хв 

У розкладі поїзда 26 Рахів — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728    
Березень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031