У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 026К Рахів — Одеса


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Рахів - Одеса номер 026К відправляється зі станції Рахів о 13.26 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 08.11 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 18 г 45 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 22 зупинках. Приблизний час руху становить 16 г 47 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 58 хв. Маршрут поїзда 026К Рахів - Одеса пролягає по таким станціям як Ясіня, Вороненко, Татарів, Яремче, Львів, Тернопіль-Пас., Хмельницький, Жмеринка-Пас., Крижопіль, Подільськ-Жм., Роздільна-1.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Рахів 13.26
Кваси 13.55 2 хв  13.57 29 хв 
Ясіня 14.11 2 хв  14.13 45 хв 
Лазещина 14.29 2 хв  14.31 1 г  3 хв 
Вороненко 14.44 2 хв  14.46 1 г  18 хв 
Ворохта 14.59 3 хв  15.02 1 г  33 хв 
Татарів 15.12 2 хв  15.14 1 г  46 хв 
Микуличин 15.27 4 хв  15.31 2 г  1 хв 
Яремче 15.44 3 хв  15.47 2 г  18 хв 
Івано-Франківськ 17.07 28 хв  17.35 3 г  41 хв 
Львів 20.11 20 хв  20.31 6 г  45 хв 
Злочів 21.32 2 хв  21.34 8 г  6 хв 
Тернопіль-Пас. 22.27 5 хв  22.32 9 г  1 хв 
Волочиськ 23.31 2 хв  23.33 10 г  5 хв 
Хмельницький 00.26 5 хв  00.31 11 г 
Деражня 01.00 2 хв  01.02 11 г  34 хв 
Жмеринка-Пас. 02.01 22 хв  02.23 12 г  35 хв 
Вапнярка 03.34 2 хв  03.36 14 г  8 хв 
Крижопіль 03.56 2 хв  03.58 14 г  30 хв 
Кодима 04.31 2 хв  04.33 15 г  5 хв 
Подільськ-Жм. 05.26 2 хв  05.28 16 г 
Затишшя 06.12 2 хв  06.14 16 г  46 хв 
Роздільна-1 07.05 2 хв  07.07 17 г  39 хв 
Одеса-Головна 08.11 18 г  45 хв 

У розкладі поїзда 026К Рахів — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28