У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

026К Рахів — Одеса-Головна Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 026К сполученням Рахів - Одеса-Головна відправляється зі станції Рахів о 16.20 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 11.25 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 19 г 5 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 16 г 38 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 27 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Ясіня, Татарів, Яремче, Львів, Злочів, Підволочиськ, Хмельницький, Рахни, Рудниця, Подільськ-Жм..
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Рахів 16.20
Кваси 16.44 4 хв  16.48 24 хв 
Ясіня 17.09 4 хв  17.13 49 хв 
Ворохта 17.54 5 хв  17.59 1 г  34 хв 
Татарів 18.11 2 хв  18.13 1 г  51 хв 
Микуличин 18.26 2 хв  18.28 2 г  6 хв 
Яремче 18.41 5 хв  18.46 2 г  21 хв 
Івано-Франківськ 20.05 20 хв  20.25 3 г  45 хв 
Львів 22.56 32 хв  23.28 6 г  36 хв 
Красне 00.08 2 хв  00.10 7 г  48 хв 
Злочів 00.32 2 хв  00.34 8 г  12 хв 
Тернопіль-Пас. 01.28 5 хв  01.33 9 г  8 хв 
Підволочиськ 02.23 2 хв  02.25 10 г  3 хв 
Волочиськ 02.35 2 хв  02.37 10 г  15 хв 
Хмельницький 03.30 4 хв  03.34 11 г  10 хв 
Жмеринка-Пас. 05.00 26 хв  05.26 12 г  40 хв 
Рахни 06.03 2 хв  06.05 13 г  43 хв 
Вапнярка 06.38 2 хв  06.40 14 г  18 хв 
Рудниця 07.07 2 хв  07.09 14 г  47 хв 
Кодима 07.29 2 хв  07.31 15 г  9 хв 
Подільськ-Жм. 08.24 20 хв  08.44 16 г  4 хв 
Роздільна-1 10.21 2 хв  10.23 18 г  1 хв 
Одеса-Головна 11.25 19 г  5 хв 

У розкладі поїзда 026К Рахів — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031