У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 026К Рахів — Одеса


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Рахів - Одеса номер 026К відправляється зі станції Рахів о 13.26 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 08.11 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 18 г 45 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 22 зупинках. Приблизний час руху становить 16 г 47 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 58 хв. Маршрут поїзда 026К Рахів - Одеса пролягає по таким станціям як Ясіня, Вороненко, Татарів, Яремче, Львів, Тернопіль-Пас., Хмельницький, Жмеринка-Пас., Крижопіль, Подільськ-Жм., Роздільна-1.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Рахів 13.26
Кваси 13.55 2 хв  13.57 29 хв 
Ясіня 14.11 2 хв  14.13 45 хв 
Лазещина 14.29 2 хв  14.31 1 г  3 хв 
Вороненко 14.44 2 хв  14.46 1 г  18 хв 
Ворохта 14.59 3 хв  15.02 1 г  33 хв 
Татарів 15.12 2 хв  15.14 1 г  46 хв 
Микуличин 15.27 4 хв  15.31 2 г  1 хв 
Яремче 15.44 3 хв  15.47 2 г  18 хв 
Івано-Франківськ 17.07 28 хв  17.35 3 г  41 хв 
Львів 20.11 20 хв  20.31 6 г  45 хв 
Злочів 21.32 2 хв  21.34 8 г  6 хв 
Тернопіль-Пас. 22.27 5 хв  22.32 9 г  1 хв 
Волочиськ 23.31 2 хв  23.33 10 г  5 хв 
Хмельницький 00.26 5 хв  00.31 11 г 
Деражня 01.00 2 хв  01.02 11 г  34 хв 
Жмеринка-Пас. 02.01 22 хв  02.23 12 г  35 хв 
Вапнярка 03.34 2 хв  03.36 14 г  8 хв 
Крижопіль 03.56 2 хв  03.58 14 г  30 хв 
Кодима 04.31 2 хв  04.33 15 г  5 хв 
Подільськ-Жм. 05.26 2 хв  05.28 16 г 
Затишшя 06.12 2 хв  06.14 16 г  46 хв 
Роздільна-1 07.05 2 хв  07.07 17 г  39 хв 
Одеса-Головна 08.11 18 г  45 хв 

У розкладі поїзда 026К Рахів — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930